Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbálgyulladás vagy petefésze...

Vakbálgyulladás vagy petefészek gyulladás? 15/L

Figyelt kérdés

Már vasárnap éreztem, hogy nem vagyok túl jól, mert éreztem hogy kavarog a gyomrom .. Hétfőn reggel ki is jött aminek ki kellett, majd egész nap fáájt alhason a hasam, azt hittem lekaparom a falat. Egész nap csupán 4 kekszet ettem meg, lázam is volt .. Ma szintén arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam. Ma legyűrtem fél piritost de nagyon nem akartam megenni .. Nagyon nagyon nagyon fáj a köldököm alatt a hasam és nem tudom mi az oka .. Amikor pisilek, az is fájdalommal jár.

Mi lehet az oka? vakbélgyulladás, vagy elkaptam valami fertőzést és a petefészkemmel van valami?



2013. febr. 12. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezúttal nem a google, nem a gyakori, hanem az orvos a te legjobb barátod.
2013. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Orvosi vizsgálatra van szükség! De így első pillanatban inkább vírusos gyomor-,bélgyulladásnak tűnik.A vakbél inkább a jobb oldalon fáj,a petefészekgyull.pedig a kismedencében okoz kifejezett fájdalmat.
2013. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!