Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan viselte a kisgyereked...

Hogyan viselte a kisgyereked a munkába való visszatérésedet?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt akkor?
2013. márc. 17. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

két éves volt,bölcsibe került

teljesen jól viselte,már nagyon kellett neki a gyerek társaság.nagyon értelmes gyerek,így megértette,hogy dolgozni kell.neki pedig a bölcsi,most már az ovi a munkahelye.nagyon ritkán fordult elő az elmúlt 1,5 évben,hogy nyafogott volna,hogy nem megy.szeret járni szerencsére.a munkám meg olyan,hogy nem dolgozok minden nap,így amikor oviban van,megcsinálom a házimunkát,ezért a délután már csak a miénk

2013. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anyács ***** válasza:
Én is most kezdtem újra dolgozni, igaz, csak éjszakázom, tehét itthon van a gyerekem apukával. Reggel rettenetesen örül, mikor megérkezem :) 15hónapos
2013. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen jól viselte, mintha nem is lett volna átmenet.

3 éves és 4 hónapos volt. Annyiban jó, hogy én viszem reggel, apa megy érte és nem is sokára én is megérkezek. Ha apa épp nem tud menni, mert ő is pont dolgozik, anyukám megy. Neki is nagyon örül.

2013. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!