Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hat éven aluli kisgyereked...

Hat éven aluli kisgyereked néz olyan meséket, amin 6-os karika van? Ha megkérdezi, hogy mi az a karika, mit válaszolsz neki?

Figyelt kérdés
Nekem nincs gyerekem, de felötlött bennem a gondolat, hogy mostanában egy csomó olyan mesére is karikát tesznek, amit én óvodás koromban néztem és szerettem. Mint például a Kisvakond vagy a Dini a kis dinoszaurusz. (Jó, ez utóbbit már kisiskolás koromban, de egy csomó ugyanilyen ártatlan mese is karikát kapott.)
2013. febr. 9. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
3 éves kisfiam néz ilyen meséket. Pl. Hupikék Törpikék. Kisvakond is 6-os karikás? Komoly? Azt imádja a fiam, bár dvd-n nézi azt. Amúgy még nem tűnt fel neki a karikák a képernyő alsó sarkában.
2013. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, van, hogy 12 karikás filmet néz velünk. Persze nem gyilkolászós, vérengzős filmre kell gondolni, hanem pl. a Maradj talpon!.

Nem tűnt fel neki a karika, legalábbis eddig nem mondta.

Amúgy 4 éves.

2013. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
igen, néz, mert vicc az egész. sőt, 12-eset is néz, meg már nézett 18-ast is. a kill bill az egyik nagy kedvence. imádja a zenéjét.
2013. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

5 éves lesz a fiam, és néz "karikás" meséket, filmeket. A Tüskevár pl. 12-es, és szereti, vagy a Kisvakondot is nézte (már nem kedvenc).

Én elmondtam neki, hogy egy felnőtt dönthet, ha karikásat akar nézni, ennyi. De az egyetlen műsor, amit én nézek (Kaméleon) 12-es, és automatikusan átmegy a szobájába játszani addig.

2013. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kislányom 3 éves és néz karikás meséket...sztem a hofehérkét meg a hamupipőkét is 6+ osnak raknák ki meg a micimackót..amik a nagy kedvencek...

Még nem kérezte soha hogy mi az a karika ha tévét néz éppen...de pl a boomerangon a frédi béni is 6+ os meg a többi mese azt hiszem..))

2013. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6-os karika jezus ur isten... O_O
2013. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 princessluna33 ***** válasza:

a 6-os karika nem azért van mert rossz a mese..

csak lehetnek benne olyan szavak meg poénok amit egy hat éven aluli még nem ért és akkor jó hogy ha ott a szülő és elmagyarázza.

2013. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!