Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet 10"-os biciklit venni?

Hol lehet 10"-os biciklit venni?

Figyelt kérdés

Csak futóbicikliket látok 10"-ban, meg olyat, ami inkább tricikli.

Tudtok ajánlani boltokat, ahol ki is lehet őket próbálni? Kislányomnak lesz, 86 cm, 2 és fél éves. Köszi!



#10"bicikli
2013. márc. 17. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan. 12" a legkisebb, de az is nagyon picike. 3 évesemnek most vettünk 16"-os biciklit, szerintem egy 2,5 évesnek 14"es kell, ez nem sztenderd méret, a dechatlon gyárt ekkorát csak ha jól tudom.

ott nézzétek meg

2013. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon picike a lányom, 12-est próbált a hétvégén, nagyok voltak egy kicsit neki. Igaz, nem volt leengedve az ülés teljesen. Van 10-es, de csak használtan láttam eddig. :(
2013. márc. 17. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

szia

pont ma néztünk biciklit a fiamnak,és az intersportban van 10-es bicikli.de nagyon húzós az ára,20 ezer volt

délután láttam a kérdésed,és direkt megnéztem

amúgy aranyos bicikli volt,volt kis kosara is.piros színben volt.ez rendes két kerekű bicikli mankókerékkel,ami leszerelhető

2013. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és az első válaszára reagálva,ez a méret,ami meg van adva,ez a kerékméret.a váz méret eltérő lehet.pl a fiam 3,5 éves,az intersportban 14-esre ültettük először,hát hatalmas volt,egyedül alig tudott felülni rá.a 12-es volt neki jó,pedig nem alacsony a fiam,102 centi
2013. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon kedves vagy köszönöm szépen! Igen,elég drága,de legalàbb meg tudjuk nézni méretileg,hogy várjunk még egy kicsit,míg jó lesz a 12-es,vagy maradjunk a 10-es nél.Még egyszer köszi!!!
2013. márc. 17. 20:34
 6/9 anonim ***** válasza:
szivesen
2013. márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28 hónapos kisfiam egy Lofty 12 colost kapott minap. ő 92 cm, de épphogy leér a lába a pedálig, a földre nyilván nem ér le a lába. tudná tekerni, anynir leér neki, de még nem érzett rá annyira a technikára, de a triciklijét már egész jól tudja hajtani, de annak nagyon rövid a pedálon a szára. meg hát ott elöl van a pedál, nem középen :-) egyébként a chad valley-nek vagy minek van 10 colos bringája, de elég gagyinak tűnik a képek alapján, viszont olcsóbb. 10 ezer körül már kapható újonnan.
2013. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen néztem azt is,de annak is elől van a pedálja!Köszönöm neked is!
2013. márc. 17. 22:22
 9/9 anonim ***** válasza:
így van, intersport.
2013. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!