Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet normális pótkeres...

Hol lehet normális pótkeres biciklit venni emberi áron?

Figyelt kérdés
20ezer alatt gyakorlatilag nem találok 12"-os biciklit. Kétlem, hogy mindenkinek van rá ennyi pénze, úgyhogy biztos rossz helyeken keresek. Köszönöm az ötleteket.
2013. márc. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

hát én épp most indulok a tescoba, 17.000.- a 12"-os, 20.000.- ugyan abból a 16"-os, én azt veszem meg :)

mi is mindent körbe jártunk, vaterán használtat már 9.000.-ért már egész jókat lehet kifogni, használt kereskedésben nálunk 8.000.- az alja, de arra meg költeni kell, így esett a választás a tescosra.

auchanba tegnap lett vége a bicikli vásárnak, ott picit olcsóbb volt, de nekem nem tetszett. azért nézd meg az ő katalógusukat is, lehet neked meg pont az tetszik.

nem tudom mennyi a 12es, a 16os volt 17.000.-ért :)

2013. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10-ért vettem a teszveszen (14-re volt kirakva, de lealkudtam), használtat. De nagyon szuper kisbicó, szép színű, márkás, kosár minden volt hozzá, pótkerék, és ami kell. Nagyon jó vásár volt, a lányom imádja. Még kis rojtok vagy mik is vannak a kormányán szélen, ami lobog ha fúj a szél. Imádjuk.
2013. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. megírnád milyen márkájú bicikli? Ezek szerint nem fogunk sokkal olcsóbbat találni :(. Akkor erre rendezkedünk be.

Köszi a tippeket is!

2013. márc. 14. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Olyan mint ez, csak Bmx Sweet márkájú.

[link]

2013. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14-es bicóval kezdtünk mindkét gyereknél, én a decathlonos márkát találtam a legjobbnak (b'twin), így eleve azt keresgéltem. Ezeknek 25 ezer a bolti ára újonnan, én az egyiket 15-ért vettem vaterán, a másikat meg 10-ért a decathlon használtcikk-vásárán. Darabonként még 1000 ft-ot költöttem rájuk a szervizben hogy átnézték és az egyiken állítottak valamit a féken, de egyébként nagyszerű állapotban voltak és mivel szuper jó konstrukció, már évek óta nyúzzuk, jól bírják a strapát.

Jövőre aktuális lesz a 16-os kerékméret, de tuti fix, hogy megint b'twint veszek nekik.

Amúgy az ovicsoportból sokaknak volt auchanos bicója , nagyon rosszak vele a tapasztalatok, többeknek egyetlen egy szezont sem bírt végig, javíttatni kellett :(

(ezekre meg több év garancia van, bár nem nagyon akad szükség a használatára...)

2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Az apródon van 12900ft 12 -es vadi új. Postázzák is. Nézd meg a kiemelt hirdetésekben keresd.:-)
2013. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!