Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szerettessem meg veleva...

Hogy szerettessem meg veleva fůrdést?

Figyelt kérdés
2,5 éves a kisfiam es az elmùlt 3 napban nem akar fürdeni. Sokszor volt már ilyrn de mindíg rá tudtam venni valahogy. Ha másnem zuhanyzott. De az elmùlt napokban nem akart menni sehogY. Persze azét gyorsan lefürdettem pedig nem volt kőnnyü
2013. márc. 18. 05:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokott ilyen lenni, ilyenkor nem erőltetem, csak mondom neki, hogy most akkor sok vízben fürdök, habbal, meg pamaccsal - ja és nálunk nagy a versenyszellem, ezért még az "én fogok nyerni, én leszek az első" mondat végén már magától vetkőzik, és már mászik be a kádba.
2013. márc. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
választhat két autót amit beviszünk a kádba fürdeni,ez mindíg beválik.
2013. márc. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak vettem vÍzszínező pezsgőtablettát, meg gyöngyöt(ROssmannban, Dmben is van). Ha épp nem akar fürödni, elég megkérdeznem, hogy kék, zöld vagy rózsaszín vizet szeretne, és egyből megindul a kád fele:).
2013. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy-két kedvenc figurát bevihet a kádba, mindig mást. Az én fiamnál is vannak hullámok, amikor nem nagyon akar fürdeni. Becsalogatom, de hamar ki is akar szállni. Ezt tart pár napig. Nem tudom, miért.
2013. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszoka, nála má az sem jö be hogy hozhat valamilyen játékot....de a víz szinező jó ötlet.....szerencsére ma tetszett neki a pancsi, nagyon lubckolt benne :D
2013. márc. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!