Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kulfoldon elunk, es Kisfiamnak...

Kulfoldon elunk, es Kisfiamnak 10 rossz foga van sajnos, es ebbol 8at kiakarnak huzni, mert az eggyik fajdogal, normalis ez?

Figyelt kérdés
Magyarorszagon is igy van?szeritem cask azt az egyet kellene amelyk faj,nem? 4,5 eves
2013. jan. 29. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fájó tejfogat csak megfúrták, hogy a gyulladás lemenjen és kész. Kihúzni nem ajánlott mivel a tejfog készíti elő a helyet a maradandó fogaknak, ha kihúzzák össze-vissza nőhetnek...
2013. jan. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8 fogát ki akarják húzni? Ez komoly????? Mo-n szerintem nincs ilyen, a lányomnak 2 tömött foga van, ő is 4,5 éves, az egyik ebből fájt, azért mentünk el a fogorvoshoz. Megnyitotta, hagyta, hogy a gyulladás lemenjen (ez 1 hét volt) utána betömte, azóta rendben. De hogy kihúzni nem is értem.....
2013. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez a tapasztalatom, amit az előttem levők írtak, a lányomnak is van fúrt/tömött foga, de ki nem húzott volna egyet sem a doki.
2013. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fájót is csak akkor húzták ki gyerekkoromban, ha már jött mögötte a felnőtt fog, egyébként tömnek. Melyik ország ez???
2013. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom akkor mit tegyek ,en sem akarom h.ez tortenjen,most ha o igy,dont nem okoskodhatok neki, irorszag:(
2013. jan. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!