Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vélemények ezekről a cipőkről?...

Vélemények ezekről a cipőkről? 2,5 éves kislányomnak szeretnék tavaszra venni.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. márc. 18. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:

ADidas és Nike nem ajánlott ennyi idősen, legalábbis nekünk nagyon nem ajánlották.

A Baren Schuhe cipővel mi nagyon megszívtuk ősszel. Kb 2 hét után megrogyott az egész cipő, úgy nézett ki, mintha legalábbis egy éve hordaná, és agyon lenne taposva. A tépőzárnál a bőr szintén kb 2-3 hét után elkezdett foszlani, ahol a fémmel érintkezik. Soha többé nem veszek.

Én a Deichmannban Elefantent szoktam venni.

2013. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek, jók, praktikusak. Bár személy szerint az utolsó nem tetszik, de az első kifejezetten csini.
2013. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Barwnsuhet nem venném meg, seperc alatt lerúgta az orrát a gyerek!

Az Adidas vagy a Nike választanám.

Azért ezek az adidas, Nike cipők direkt gyerekek ék vannak kifejlesztve

Lányom 1 éves kora óta ezeket hordja

2013. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem adnám a gyerekre. Az elsőnek egyáltalán nem hajlékony a talpa a másik kettő nem tartja a bokát. Ne a deichmannba keresgélj ott nem árlunak jó gyerek cipőt.
2013. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet..egyik sem az igazi...

sajnálom...


amúgy fazonra az elsőt választanám, de semmiképp nem műbőrből, és hajlékonyabb talppal..

2013. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es és 5-ös válaszolóval tökéletesen egyet értek. Adidas és Nike egyáltalán nem fogja a bokát, ilyen korban fontos hogy a bokát rendesen tartsa a cipő. Elsőt nem ismerem, ránézésre jónak tűnik, de ha nem hajlékony a talpa és műbőr, akkor biztos nem venném meg.
2013. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem venném meg. Az elsőt nem ismerem, de nem tetszik, a másik kettőt pedig azért amit már előttem is írtak. Nem fogják a bokát. Az meg kicsit túlzás, hogy a Deichmannban nem lehet normális cipőt venni. Én ott veszem a kisfiamnak a cipőit, mindig Elefantent. Szerintem az jó márka, kívül belül bőr cipő, kellően hajlik a talpa, tartja a bokát. Mi meg vagyunk vele elégedve. Egyébként az én fiam is 2,5 éves.
2013. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek, azokkal akik nem javasolják ezeket a cipőket. A következő márkákat tudnám ajánlani neked: superfit, elefanthen, richter, falcon.

Én személy szerint a Superfitet szeretem nagyon, bőr, szuper hajlékony talpú, fogja a bokát és nagyon vagányak! :)


[link]

2013. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!