Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet csinálni, ha gyermek...

Mit lehet csinálni, ha gyermekem hirtelen nem tud kakilni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
elég sürgős lenne, már itattam vele sok langyos vizet, meg maszírozgatom a hasát. de semmi, nincs most ithon olyan gyógyszer ami segítene
2009. okt. 22. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár,vagy tej és valami gyümölcs biztos,hogy segít:)
2009. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd reggel éhgyomorra adj neki egy kis szilvalekvárt!


Vag y pedig, reggel éhgyomorra,jó erősen cukrozott langyos! kamillateát. S utána mást ne!Fél óráig.


Hány éves az a gyerek?


Aki nem tud idegen helyen, annak reggel egy kis nescafé kávét szoktunk adni, attól mindenki tud.Persze nagyobbaknak.


Hirtelen?

Mióta nem tud?



Más: Adj neki egy kúpot! Mondjuk egy lázcsillapító kúpot. Vagy egy kis kúp alakúra faragott szappan darabot, régebben még azt szoktak. Attól tud.


Az se mindegy, mekkora lenne az a gyermek?

2009. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs kúpom, most egy kicsit megnyugodott, nézi a mesét, ivott még langyos vizet, 5 éves, még soha nem volt ilyen panasza, nem is tudom hogy mitől lehet mert nem evett olyat amitől lehetne, remélem nem valami más
2009. okt. 22. 21:32
 5/7 A kérdező kommentje:
lázkúpom sincs , csak gyógyszerek, meg szirup, de azok nem arra vannak, már elolvastam őket
2009. okt. 22. 21:34
 6/7 A kérdező kommentje:
szappanról már én is hallottam, de csak ha semmi más nem segít, nagyon megilyesztett, mert nagyon sirt, most már lenyugodott és én is valamennyire
2009. okt. 22. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A langyos vizet hánytatásra ajánlják, nem szorulásra!!!


Kamillatea éhgyomorra, cukorral!

Szilvalekvár tejjel összekeverve, éhgyomorra...

2009. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!