Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiszúrok vele, hogy egyke marad?

Kiszúrok vele, hogy egyke marad?

Figyelt kérdés
Nem lesz a kicsimnek testvére. Korom, apahiány, anyagiak miatt, stb. Nekem van tesóm és tudom, hogy milyen jó az, ha magányos vagyok, csak felhivom és máris van valakim, ha a világ elfordul tőlem.. Mi együtt járunk sok helyre. De neki kije lesz? Kivel jár el, stb? Ne irjátok, hogy majd lesznek barátok, mert az nem ugyanaz. Azok jönnek mennek. A család marad. De ha nincs? Sajnálom szegényt..
2013. márc. 22. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Tudom hogy nincs párod,de szerintem még egy 2. gyerek simán beleférne.
2013. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Mindent egyedül fog örökölni.

Nem kell majd osztoznia!

Egészséges gyerekkora lesz.


A sokgyerekes családokban több a sérült gyerek,akivel nem foglalkoznak.

2014. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó te nem vagy százas már láttam pár kérdésnél a válaszod,te inkább ne vállalj gyereket jobb úgy a világnak.
2014. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát bocs.

De én mindenhol azt látom,hogy az egykéknek jobb a helyzetük.

Egyedüli figyelmet kapnak,mindent megkapnak,amit szeretnének.Boldog gyerekkoruk lesz,és ezáltal egészséges felnőtt lesz belőlük.

Ahol több,sok gyerek van,ott mindig osztozni kell.Nem jut rájuk elég idő.

Lehet,hogy te gazdag családból származol,de én nem.

És láttam már olyat,hogy mikor meghaltak a szülők a gyerekek a vagyonon marakodtak.

Ha van egy 10 millás háza a szüleidnek,nem mindegy hogy egyedül öröklöd,ami azt jelenti,hogy van egy lakásod.

Vagy pedig 3-4 részre kell osztani,és akkor kapsz 2-3 milliót,amiből nem tudsz lakást venni.

Ugye azt mondanom sem kell,hogy lehet felvenni hitelt is.

Biztos nem az egykék szoktak többet,hanem azok akik sok gyerekes családból származnak és a szülők nem tudták támogatni semmiben.

Bírom,hogy pár ilyen újgazdag bejön ide észt osztani.A valóságról fogalmuk sincs.

Nagyon sokan vállalnak azért gyereket,mert úgy több pénzt kapnak utánuk.Még olyanok is akik alapvetően nem lennének ilyenek,de mivel sz-rul élnek belemennek ebbe a csapdába.

2014. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én ha vállalok is gyereket,akkor is örökbe fogadok.

Van elég árva,nem fogok újakat gyártani,van kin segíteni.

Tudom,ez nem menő.Nem célom menőnek lenni.


Én a minőség híve vagyok mindenben,nem a mennyiségé.

Amíg létezik árvaház addig elég gáz,hogy egyesek 3+ gyereket szülnek,ahelyett,hogy örökbe fogadnának.

2014. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!