Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pierre cardin biztonsági...

Pierre cardin biztonsági gyerekülésröl tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Abszolult nem biztonságosak, ne ragd bele a gyereked.
2013. márc. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Egy gagyi ülés, mint a Nania!


Ami biztonságos Maxi cosi, Römer

2013. márc. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Inkább ne.

Csak simán tetszik, vagy kicsi a keret?

Akinek nincs sok pénze, az nem tud megvenni egy Römert, hiába jó ülés.

Inkább a jó, használt ülés, mint az ócska, de új.

2013. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekünk Pierre Cardin gyerekülésünk van 9-25 kg-ig és teljesen meg vagyunk vele elégedve.

Az nem igaz, hogy ezek nem lennének biztonságosak, ezek is megfelelnek a szabványoknak, csak a németek ezt a márkát nem vonták be abba a nagy tesztbe, amibe a RÖmer stb. márkákat. Azok meg pont azért ennyire drágák mert van hozzájuk ez a plusz teszt.

Lássuk be nem mindenki engedhet meg magának százezres ülést. Használtat én tuti nem vennék, mert annak ki tudja milyen hibája lehet, esetleg balesetes stb.


Itt gyakorin mindenki csak azt meri válaszolni hogy igen én cybex.t vettem meg römert, mert aki nem ilyen drága ülést vett azt egyből lepontozzák, pedig a célnak az is ugyanannyira megfelel.

Amikor vettük az ülést a boltban akkor egyébként azt mondta az eladó, hogy rengeteget eladnak ezekből az olcsóbb ülésekből is, ehhez képest itt gyakorin mindenkinek Römere van... És abban a boltban is kapható volt a Römer is, tehát nem azért mondta ezt az eladó, hogy mindenképp Pierre-t vegyünk.

2013. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Kedves 4!

Az, hogy megfelel a szabványoknak nem egyenlő azzal, hogy ugyanolyan biztonságos, mint az, amit teszteltek ÉS jó minősítést ért el.

Igenis egy Römer, Cybex, Maxi Cosi biztonságosabb, mint egy P. C. (a Nania meg egyenesen csak arra való, hogy a rendőr ne büntessen meg)

Ja, és nem Römerünk van, hanem Giordani.

2013. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

De az, hogy a RÖmer és társai voltak tesztelve és jó eredményt értek el, abból mért következik az, hogy a Pierre cardin rossz? Attól még az is lehet jó ülés, nem? A miénken még extra oldalvédelem is van...

Na mindegy, nem szeretnék erről vitatkozni, úgyis mindenki a pénztárcája alapján választ szerintem, csak itt gyakorin baromi ciki leírni úgy látszik ha valaki nem a csúcskategóriát vette...

2013. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ismét a 3.

Hát nekem nem ciki, hogy egy "vacak" giordani ülésünk van.

Nnnnnnna, az a tuti, ha a gyereknek kényelmes, mi meg nem balesetezünk!

Legyen így!!!

2013. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:-) Igen!
2013. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, hogy nem balesetezünk, csak ez nem biztos, hoyg így lesz. Elég ha egy állat belétek jön.
2013. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Hú,most nagyon elbizonytalanodtam.Maxi cosi ülésünk van,de 12órás autóúton sajnos nem volt a legkényelmesebb,ezért keresek olyat,amit jobban le lehet dönteni,hogy kényelmesen aludjon a picur.Megint hosszù ùtra készülünk.
2013. márc. 26. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!