Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen lett gyermeked...

Mennyi idősen lett gyermeked szobatiszta, ágytiszta (nappali és éjjeli is érdekel)? Kislány vagy kisfiú?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lány. nappal 2,5; éjjel 3 éves. Mindkettőnél mintha elvágták volna, sosincs baleset.
2013. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
fiú,nappal:3 év,éjjel:4 év
2013. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

fiú: 2 éves nappal, 2,5 éves éjjel

A kicsi már lassan 2,5 éves, de még sajnos pelusos. Ő is fiú.

2013. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első fiam 2év4hónap egyszerre éjjel nappal, és kb 8-10baleset volt mindösszesen.

MÁsodik fiam 2hónap muvla 3éves és sehogyan sem állunk, még azt sem tudom, hogy hogy álljak neki? Nagyon szomorú vagyok miatta.

2013. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél szomorú, jön a nyár. majd menni fog az:)
2013. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi utolsó, a vigasztaló szavaidat- tényleg nem tudom, hogy ez mitől függ? A másik fiammal sem csináltam semmit máshogy... mégis ő nagyon ügyes volt ebben a témában. A kisebbik meg... próbálkoztam már sokmindennel, de semmi nem jött be. Egy hónapja levettem a pelenkát róla, és felkészültem, hogy majd takarítom a pisit-kakit utána pár napig, és majd megtanulja, de sajna nem így lett, az első viszonyla jó napok után elkapott egy fain kis hasmenést, amikor vissza kellett adnom a pelenkát, mert szegény abszolút nem bírta tartani, azóta meg hiába veszem újra le a pelenkát- nem szól, mindehova bepisil-kakil- pedig félóra-óránként ráültetem a bilire. És még így is közben csurgat mindenhova. JÖtt ez a rossz idő, most visszakoztam, visszaadtam a pelenkát- lehet rosszul döntöttem, de nem bírom nézni, hogy minden tiszta pisi, állandóan öltöztetni vetkőztetni- ebben a hidegben.

Most hanyagolni fogom a témát, ha jön a nyár, akkor majd én leszek kitartóbb és remélem lesz eredmény.

2013. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2,5 évesen (2 év 8 hónaposan) lett szobatiszta nappalra és rá 1 hétre éjjelre is.Gyakorlatilag egyszerre lett éjjelre is szobatiszta,de még 1 hétig adtam rá pelust,ami száraz maradt mindig.Azóta éjjel 1x volt baleset (2 hónap alatt),nappal 2x,de akkor is beteg volt.
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg agyban dől el náluk, hogy akarják. :) jön egy nap, és azt veszed majd észre, hogy jééé, nem pisil be... :)
2013. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lány, 2 év 5 hósan lett szobatiszta; most töltötte be a 3-at, és éjjelente már száraz a pelenka. (egyszer levettem, de bepisilt, sztem fázhatott a popsija, így inkább marad a pelus, amíg fűtés-szezon van)
2013. márc. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fiú. 20 hónaposan nappalra 23 hónaposan éjjelre sem kellet már a pelus.
2013. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!