Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordul nálatok olyan, hogy...

Előfordul nálatok olyan, hogy nappali altatás alatt ti elalszotok, a gyerek meg ébren marad mellettetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ide képzelj egy röhög smájlit.

:))))))))))))))


nem fordult elö, de még lehet.

habár mikor januárban igen beteg voltam és lázas, akkor a lányom elött aludtam be. ö a kiságyában volt én a kanappéján.

2013. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a lányom mellett egyszerűen képtelenség elaludni (akármennyire is fáradt vagyok), mert ha nem akar aludni, nem álmos, akkor igazán mozog, nevetgél, sikongat, megtép, játszik velem, csipegeti az arcom :) szóval mellette nem nagyon tudok csak úgy elaludni :)
2013. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2,5 éves gyerekem van, egyre többször nem alszik el, viszont én elalszom mellette. Csendben van, játszik, fekszik, pihen mellettem, ha megunja, akkor felébreszt, számomra akkor derül ki, hogy ő nem is aludt. Nem megy el mellőlem és ha ki akarna menni, át kéne másznia rajtam. Csak mindig megijedek ilyenkor, olyan felelőtlenségnek érzem ezt tőlem :(
2013. márc. 20. 14:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, hogy előbb elaludtam, mint a gyerek. A férjem a tanú.
2013. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A sajátommal még nem, mert ő álomszuszék szeret aludni, de gondolom később majd nem így lesz, még nincs 2 éves. Viszont az unokaöcsémmel rendszeresen az volt a program, hogy a tesóm beküldött a gyerekkel a szobába, hogy aludjon. Lefektettem, lefeküdtem mellé, elaludtam. Arra ébredtem, hogy bejön a tesóm, látja a gyerek nem alszik, ellenben nekem csurog a nyál a számból, lefekszik ő is, a gyerek közöttünk, 1 óra múlva hazaér a gyerek apja, benyit, mi felriadunk, a gyerek ül az ágy közepén és nyomkodja a távirányítót. Egy szemet nem aludt, mi viszont remekül szunyáltunk.
2013. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 1,5 éves kisfiú anyukája vagyok, és én is jártam már így kb 2x vagy 3x :)))) De akkor nagyon ki voltam merülve az éjszakázástól. Még szoptatom, amikor már szépen bekajált, mint aki jól végezte dolgát, ott hagyott az ágyon engem és ment tovább játszani. Erre már csak a szétdobált játékokból tudtam következtetni, amiket az "alvás" előtt szépen összeszedtem). Hál' Istennek nem csinált bajt, szépen őrizte az álmom (kb 10-15 percet aludtam talán), de amikor felébredtem, nagy lelkiismeretfurdalásom volt. Miután kijátszotta magát, odabújt hozzám és szépen elaludt (ja, a párom nem tud erről, ez a mi kis titkunk) :)))
2013. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kétszer előfordult, szétszedte a házat és nyugisan befeküdt mellém.
2013. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk reggel fordult elő, nem ébresztett fel, szétkapta a lakást, a popsikrémet a falra és a függönyre kente, mindent szétpakolt, széttépett pár könyvet...

kivoltam teljesen ettől :)

egyszer este mentem bevásárolni, épp fektetés előtt, kértem apát, hogy fektesse le, én meg elrohantam. mikor 2 óra múlva felkeltem, gyerkőc még ébren volt, lelkesen rosszalkodott apa meg kb akkor aludhatott el mikor kiléptem az ajtón :/

bekészítettem a mosógépet aznap este, na a fiam ezt unalmában kiszúrta, egy egész üveg mosószert töltött bele (1,5l-est) és egy flakon öblítőt.

ezt meg én nem szúrtam ki, másnap reggel bekapcsoltam és az egész lakást elöntötte a hab. akkor néztem, hogy üres minden... :(

2013. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Elofordult mar tobbszor:) Foleg, miota terhes vagyok, kidolok, o meg kipakol mindent, amit lehet es neha bealszik o is a vegen.
2013. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nemcsak velem, hanem a férjemmel is. Sőt egyik alkalommal a nagypapára bíztuk rá, s akkor meg ő aludt, s a gyerek meg szétszedte az házat. S a poén az, hogy a nagyapa nem emlékezett rá, hogy elaludt volna. :)))))
2013. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!