Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te mit tennél ha az anyósod...

Te mit tennél ha az anyósod azt mondaná a gyermekedre h rossz és nincs lelkivilága?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elgondolkodnék és ha nem értek vele egyet,akkor megkérdezném, hogy miért gondolja ezt.
2013. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja csak 2 és fél éves kicsit csibész kissrác :)
2013. márc. 26. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:

azt hogy k....be már bocsi,de egy ekkor gyerekre nem lehet ilyet mondani

enyém is ennyi idős és nem egy kis angyal...fiú és a fiúk ilyenek ez a természetes inkább ülne a saroka akkor meg az lenne a baja

2013. márc. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, mit jelent az, hogy nincs lelkivilága, mert ennek a mondatnak nincs értelme. (A lelkivilág szinonímái: gondolkásmód, mentalitás, pszichikum.)
2013. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Kiraknám a lakásból!
2013. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta régies kifejezés, szó szerint tényleg semmi értelme! :) 39 éves vagyok, gyerekkoromban hallottam ezt utoljára, amikor a rosszcsont fiúra mondták, akinek "nem lehetett a lelkére hatni", mert nem érdekelte, mit mondanak neki, és nem fogadott szót. :)
2013. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hazaküldeném. fröcsögjön otthon a papának. egy gyereknek az a dolga, hogy eleven legyen. aki a sarokban ül, azzal baj van. szerintem legalábbis. a fiam mindjárt 5 éves, nem egy angyal, anyósom ezt sokszor meg is jegyzi, pl. nem ebédel náluk, inkább édességet akar. én nem adtam neki csokit, ők szoktatták rá. erre megjegyzi nekem, hogy milyen gyerek ez, hisztizik délben az édességért... mondtam, pontosan olyan, amennyire elkapatta. meg persze hozzáteszem, hogy érdekes módod otthon eszik és nem édességen él. háborog pár percet, aztán befejezi.
2013. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen értelmetlen, primitív mondatot hallva én is tenném a h.üyét:

-Nem baj, mama, magának van ideje, majd vegyen neki!

2013. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még gúnyosabban:


-Nem baj, mama, magának úgyis sok van, adjon egy kicsit a gyereknek!


Egyébként szólnék a férjemnek, ne engedje, hogy az anyja hülyítse a gyerekét. Hiszen az övé is, nem?

2013. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
péklapáttal agyoncsapnám...
2013. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!