Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akinek együtt egy ágyban...

Van akinek együtt egy ágyban aludt/alszik a két gyereke?

Figyelt kérdés

Ma a 3 éves kislányom azt mondta, hogy az 1 éves öccsével szeretne aludni.Olyan gyerek kanapén alszik, ami széthajthatós, jó nagy, szivacsos, kihajtva kb. 10-15 cm magas.Gondoltuk megpróbáljuk.A kicsi eddig kiságyban aludt.Egyszer felsírt a fiú(fogzik), de csak megfordult a lányom és aludt tovább.Helymegtakarítás szempontjából örülnék neki, csak nem tudom ők hogy lesznek meg együtt....

Vajon beválik ez így? Nektek mik a tapasztalaitok a tesók együtt alvásával?


2013. márc. 27. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

3,5 és másfél éves kisfiaink vannak. A délutáni alvás már egy ágyban történik (90x200-as ágya van a nagyobbik kisfiamnak, és úgy alszanak el, hogy én is melléjük fekszem)

Este viszont a kicsi a kiságyban alszik. Nyáron tervezzük, hogy a kicsinek is megcsináljuk az ágyat,és már az is felmerült, hogy össze fogjuk tolni a 2 ágyat.

Ők délután szeretnek együtt aludni, és amúgy is szeretik egymást. Ha valamiért nincsenek együtt, akkor mindig keresik a másikat. És nem utolsó sorban én imádom őket nézni ahogy együtt alszanak. Ja, és nem zavarják egymást.

2013. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerősöméknél volt így, szerintem még mindig így van. Elég kicsi volt még a kisebb, amúgy 3év van a gyerekek között, szóval elég hamar egymás mellett aludtak, és sokszor anyukájuk is ott aludt köztük.


Meg nálunk is volt így az ikreknél, hogy egy nagy összetolt ágyban voltak, kb 1 éves koruktól, könnyebb volt szoptatni is, mert 17 hóig szopiztak és sokat is ébredtek, így én is ott voltam köztük sokat, főleg az éjszaka második felében. Most egy szobában, külön ágyban vannak, 2,5 évesek, de össze van tolva az ágy a fejrésznél. Szeretik egymás közelségét.

2013. márc. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is most kaptak nemrég az ikreim (2 évesek) sima ágyat, a fejvégnél van összetolva, mert csak úgy férnek el. Nagyon sokszor mire reggel bemegyek hozzájuk, már 1 ágyban vannak. Átmásznak egymáshoz valamikor vagy még éjszaka vagy hajnalban. Persze így ha az egyik felkel, biztosan ébreszti is a másikat, bár ez akkor is így van, ha épen nem együtt alszanak.
2013. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!