Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Férfiak mennyire tolerálják...

Férfiak mennyire tolerálják ha van már gyereke akivel együtt vannak?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék hogyan foglalkoznak a babával? Mennyire fogadják el, hogy nem az ő babájuk.
2009. máj. 25. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben eddig csak pozitív tapasztalataim voltak. Egy idő után mind elfogadta, és nevelte mintha csak az övé lenne. Szép dolog, akár férfi, akár nő teszi meg a másik miatt.
2009. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem abszolút az adott férfitól függő.


Amikor a szüleim elváltak, anyu összejött egy fickóval, nagy szerelem, eljegyzés, majd a nem normális kerek-perec megkérdezte anyutól, hogy ő vagy én (mármint a gyerek). Anyu szó nélkül kézen fogott, sarkon fordultunk és elmentünk.

A következő fickót nagyon sokáig távol tartotta tőlem, de a fickó erőszakos volt, hogy találkozni akar velem, hiszen az imádott nője gyereke vagyok. Majdnem egy év múlva összeházasodtak, rá pár hónapra már apunak hívtam. Született két közös gyerekük, de soha nem éreztette velem, hogy én nem az ő vére vagyok. Akárki, akármikor megkérdezi, hány gyereke van, ő mindig azt mondja, hogy három.

2009. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tesóm 22 évesen egy elvált nőt vett feleségül 15 hónapos gyerekkel, mai napig úgy szereti, mint a sajátját, és mi - a család is - úgy szeretjük immár 16 éve.
2009. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!