Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, akinek a gyermekéne...

Van olyan, akinek a gyermekének rendszeresen kell adnia a ventolint?

Figyelt kérdés

a 2,5 éves fiamnak nemrég derült ki hogy asztmás,igy singulairt és a ventolint napi 3x kell adnom neki.Még ezek mellett is fullad azért,igaz már kevesebbet köhög,de éjjel még midnig előjön a köhögés,öklendezés,de szerencsére már hányás nincs belőle.Nappal inkább csak akkor köhög,ha elkezd sirni valamiért,akkor jön a köhögés,fulldoklás kicsit.

Félek nehogy ártsak a folyamatos ventolin adásával.De a doktornő mondta(magán)hogy a következő kontrollig szedje a gyógyszereket,aztán meglátjuk hogy reagál rá,kell e változtatni..stb.Most kellett volna visszamenni hozzá,de szabin van,igy az asszisztense ápr.8-ra tudott időpontot adni.Szerintetek merjem neki adni folyamatosan a ventolint?március 18-tól kapja.


2013. márc. 29. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
az én fiam is 2 és fél éves, pár hete éjjel volt egy befulladása, akkor kálciumot és ventolint adtam neki hirtelen, ez volt az első ilyen. Ja és utána köhögéscsillapítót, mert a köhögése nem múlt, de legalább nem fulladt. Utána azt mondta a dr nő, hogy egyelőre ne adjak semmit, de ha lesz még ilyen, akkor kezdjem kúraszerüen a ventolint, van itthon spiropent is, de azt nem igazán szeretem, inkább ventolin. Szerintem nem ártasz vele.
2013. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!