Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova menjünk nyaralni egy 3,5...

Hova menjünk nyaralni egy 3,5 évessel? Hiányzik a tenger, a homokos tengerpart. Van olyan ötletetek, amire nem megy rá a gatyánk?

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt voltunk 10 éve, jó volt:)


[link]

2013. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt én is voltam :) 8 éve... Hogy bírják a kicsik vajon a 20 órás buszozást? :)
2013. márc. 30. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem biztos, hogy jól...mi felnőttek is nehezen bírtuk, bár mi 23 óra alatt értünk oda.
2013. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én már rájöttem, hogy amíg a hitelt fizetjük, addig esélytelen a külföldi nyaralás :(

Egyszerűen akárhogy osztok-szorzok, 200 alatt nem állna meg a dolog, még önellátással sem, márpedig azt csak nagyon végszükség esetén vállalnám be (mármint a főzést és a vele járó hercehurcát, elvégre én is pihenni mennék).

Nekünk csak a legfőfőszezonban lenne jó, mert akkor zár be pont az ovi és azt az 5 hetet is nagyon necces megoldani, nemhogy ha még előtte mennénk nyaralni.

És pont abban az 5 hétben a legdrágább a szállás mindenhol, van ahol akár 50e Ft-al is többe kerül az az 1 hét!

A sógoromék tavaly Horvátországban voltak 4-en 1 hetet, all inc. ellátással 320e volt.

Idén Olaszországba mennek, 150 lesz ellátás nélkül csak a szállás, úgyhogy az is min. 300 lesz mindennel együtt.


Mi maradunk itthon, szerencsére Szép-kártyára kaptam majdnem 300e Ft-ot, abból telik majd.

2013. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

... igen, még az is ugye meggondolandó, hogy olyankor főműsoridőben bazi meleg van a szigeteken, ahol annyira nincs meleg, oda meg 20 órát buszoznánk. Ellátással lenne a legjobb, de akkor már benne vagyunk bőőőven a 350-ben hármunkra, szóval még elfilozofálgatok magamban.

Tavaly is maradt a Balaton, de akkor jól megszívtuk, mert nem volt annyira jó idő :)

2013. márc. 30. 14:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Olaszország, pl Bibione? Nincs olyan messze, homok is van, ki lehet fogni szállást jó áron.
2013. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi tavaly nyáron voltunk a 1,5 évessel Novigradban. Porec a kedvencünk, de az kiemelten tuti hely, az olcsóbb szomszédos várost céloztuk meg. Semmi utazási iroda, semi kötöttség, önellátásra hajtottunk. Szállás sem volt előre. Az út 6 óra volt, sajnos a picikém sokat hányt, alig evett, és ezt úgy próbálta elnyomni magában, h félóránként elaludt az ülésben másfél órákra. Odaértünk a városba, bementünk a központba, mondanom sem kell, egymást érték a zimmer ferik. Szinte minden 2. háznál ki volt írva. (Az irodában egyetlen szálláslehetőséget ajánlott a katalógus, amire augusztusig várnunk kellett volna.) Találtunk is egy nénit, akivel megbeszéltük az árakat (40 Euro, az irodai 85-tel szemben). Bevittük a csomagjainkat, fizettünk volna, erre jött az ő variációjával, h mégiscsak 45-öt kér. Páromat felpaprikázta, kihurcolkodtunk. A központban amúgy is totál nagy volt a tömeg és a házak ontották a forróságot. Elkocsikáztunk a város szélére, a tengerpartra, egy szálloda mellet állt egy 3 szintes családi ház, ott kaptunk 35-ért a 3 emeleten egy tágas, mappali-konyha egyben szobát. A levegő átjárta a szobát, a tenger 100 m-re látszott, nyugalom volt, csak a vizet hallottad... Imádom! A kislányunk remekül érezte magát, sokat fürdött (a Balcsiban készítettük fel:)), megmutattuk neki, hogyan köpje ki a sós vizet :), Porecbe is átjártunk, ott pedig a strand végénél van kialakítva a babaterület játszótérrel, homokozóval. A picim itt tanult meg homokozni, lapáttal a vödrör püfölni.
2013. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!