Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdtétek a bilire...

Mikor kezdtétek a bilire szoktatást? Mennyi idő alatt lett szobatiszta a gyereketek? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesen kezdtük, mikor már agyilag megérett rá a lányom. 2 hét után már baleset sem volt, addig is csak 2-3. Rá 2 hétre éjszakára is lekerült a pelus, minden gond nélkül.
2013. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2.5 éves volt nekünk is kb nekünk is, 2 hét volt kb nekünk is mire balesett mentesen ment minden. Kislány :).
2013. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
2.5 évesen már szobatiszta volt.Muszájból vettem le a pelust róla(begyulladt a kukaca) és 1 hét alatt szobatiszta lett.
2013. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lányomról 2 évesen levettem a pelust, ha elvittem a bilire, akkor belepisilt, de egyébként magától talán hetente egyszer. Fél évig így ment, a kaki mindig a bugyiba ment, pisi ha vittem bilibe, ha nem akkor a gatyába. Mostam sokat, és 2,5 éves lett mire szobatiszta lett, akkor is csak a pisi volt biztonságos, kaki majdnem 3 éves volt, mire mindig a bilibe sikerült, de ez azért is volt talán, mert szorulásos volt, kicsit még most is az (4,5 éves), így fájt neki, sokáig könnyezett kakiláskor szegénykém, akármit evett is.

Ikerfiaimmal megpróbáltam 2 évesen, és most nemrég 2,5 évesen, de velük most utoljára 2 hét alatt sem jutottam sehova, úgyhogy feladtam, hogy két gyerekre napi 2x2 kakis+sok pisis ruhát mossak,nincs is annyi váltónk szinte, ami elment, meg dolgozom is, szóval most hanyagoltam. Most az egyik már jön és veszi le a pelusát ha kakilt/pisilt bele, kakinál rögtön jön, és a másik is, és veszik le magukról, a pisinél csak az egyik fiú szól, de ő sem mindig. Remélem egyszercsak majd előtte szól, ha nem, akkor ha kijön a jóidő, próbálkozni fogunk ismét.

2013. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom van 27 hónaposan lett nappalra szobatiszta. 1 hétig kellett kérdezgetni és vinni óránként pisilni,utána magától szólt.
2013. ápr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom 2.5 évesen 2 hét alatt lett szobatiszta nappal és éjjel is.
2013. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kb 20 hósan kakiügyileg, 2 évesen éjjel-nappal teljesen. Egyszerűen levettem a pelust. Egy hétig napi 6-7 gatyacsere, de megérte!kisfiú
2013. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!