Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tanulta meg kisgyereked...

Mikor tanulta meg kisgyereked viszonylag normalisan kitorolni a feneket? Fiu vagy lany? Mikor lett szobatiszta?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves a kislányom, most már nem "ellenőrzöm le", bár van, hogy még kéri, hogy segítsek. Nehéz ügy, mert ha meg nem sikerül neki, és kicsípi a fenekét a "maradék", akkor az sem szerencsés, ugyanakkor nem szabad, hogy úgy érezze, ő még nem képes erre...

3 éves korára lett szobatiszta amúgy, de 3,5 éves koráig csak pelusba kakilt, így azt tanulta meg legkésőbb.


Kisebbik lányom 2,5, ő már szereti egyedül intézni magénak, de én meg szeretem "leellenőrizni", hogy sikerült-e. :o)

2012. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4.5 éves, ha pisil akkor azt egyedül intézi, de ha kakil akkor szeretem neki én kitörölni, mert nem tudja még olyan tisztára törölni és nem akarom, hogy kicsípje neki. Az oviban is ha kakilnak akkor a dadus törli ki a feneküket.
2012. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 éves alányom, 1 hónapja lett szobatiszta, a punciját magának törli, de a fenekét természetesen én törlöm még neki(nedves wc papírral, hogy biztos tiszta legyen).
2012. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2,5 éves múlt 3 hónappal a fiam és ő már próbálkozik a kitörléssel, csak én nem hagyom. Vagyis inkább ellenőrzöm. Kitörölheti, de utána anya megnézi. (Így vagyunk a fürdéssel és a fogmosással is, fürödhet, fogat moshat egyedül, de utána én ellenőrzök)


2 évesen lett szobatiszta félig, ekkortól pisilt wc-be és, 2 éves 4 hónaposan már oda is kakilt, addig pelusba.

2012. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2,5 eves a fiam, most lett szobatiszta. Az a 4,5 ev nagyon messze van meg ...

Szeretne o torolni maganak, de hat ugye mondanomse kell, hogy ez mivel jar. Az ovira ra fogok kerdeznio ugyanis kiengedik oket egyedul. eddig csaHa nem megy vele a dadus/ovono akkor honnan tudja, hogy segitenoi kellene?

2012. márc. 2. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!