Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már én készülök ki attól,...

Már én készülök ki attól, hogy 3 éves lányom ha alszik délután, akkor este 11-éjfél között alszik csak el?

Figyelt kérdés

Még nem Óvodás a kislányom, ha csak 1 órát is alszik ebéd után, akkor este 11-nél előbb soha nem alszik el.Tegnapi nap is letettem este 10-kor, fél 12-kor aludt csak el, (egyedül nem alszik el én altatom), majd mire befejeztem a dolgomat éjjeli 1-kor feküdtem én is le.És reggel 6-kor indul a nap nekem.Közben ugye éjjel is többször kelek valamelyik gyerekhez, már nagyon fáradt vagyok, nincsen semmi energiám.

Az ovi miatt szeretném, hogy aludjon délután, de én már kikészülök teljesen.Mit tanácsoltok?


2013. ápr. 4. 12:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na igen. A gyerekorvos írt fel nekünk is valami altatófélét, mert a nyugiteától csak még jobban bepörgött. Hát én sem adtam be neki, inkább csak reménykedek, hogy egyszer majd elmúlik...
2013. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9-es vagyok,en adtam Sedatif PC-t is,na attol meg rosszabb volt,persze tudom,h a homeos szerek eleinte negativ hatast ernek el,de annyira porgott tole,hogy tobbet nem mertem adni neki,raadasul masnap sokkal faradtabban ebredt!
2013. ápr. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!