Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok itató poharat?

Ajánlanátok itató poharat?

Figyelt kérdés

A lányom 2 éves, cumisüvegből issza az esti tejet, meg ha nincs bölcsiben, akkor ebéd után 2-3 üveg teát is megiszik. Egy éves koráig sok csőrös itatót próbáltunk, de egyikből sem ivott.

Most ő maga mondta, hogy dobjuk el a cumisüveget, és vegyek neki itatót. De nem tudom, milyen lenne jó? Sport kupakos? Azokban van szelep? Vagy mit ajánlotok ekkora gyereknek?


2013. ápr. 5. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Kisfiam 13 hónapos, eleinte nem kedvelte de most már ügyesen iszik belőle.

[link]

2013. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Mindenkép olyat ajánlok, amiből nem folyik ki a tej.. mármint ha fejreállítod a poharat.


Én most vettem ezt, bár nem a legolcsóbb.. de szuper. A többi itatópohárral szemben, ebben a szívókájánál nincs külön műanyagbetét amit nem lehet kiszedni és elmosni SOHA :) viszonylag nagy az űrtartalma és kényelmes megfogni a gyereknek, mert két füle is van.


[link]

2013. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nem mellékes, hogy szelepes, mert rendszeresen elfelejtkezik magáról, és fejre állítja a cumisüveget, és persze minden csupa tej lesz.
2013. ápr. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!