Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi az óvodai beíratkozás menete?

Mi az óvodai beíratkozás menete?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy leadjuk a jelentkezési lapot május elején, júniusban kiértesítenek, hogy felvették a gyereket és beíratom. De egy kérdésnél mindenki májust írt a beíratkozásra:-(.

Tudnátok segíteni, hogy szokott lenni?


2013. ápr. 8. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
a jelentkezési lap a beíratkozás
2013. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk áprilisban van a beíratás, tavaly is így volt.

Odamentem, leadtam a gyerek adatait (Taj szám, lakcímkártya, anyakönyvi kellett hozzá), és júniusban kaptam értesítőt a felvételről.

Nálunk így volt, de érdeklődd meg az adott ovitól, mert - hogy ne legyen olyan egyszerű - mindenhol másképp működik.

2013. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk be kell menni, a a gyerek papirjaival, es az óvodavezetonel beiratkoztunk. O el is mondja, hogy felveszik-e.

Vidéki kisváros :)


Nálunk mától szerdáig van a beiratkozás!

2013. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

nincsen júniusban beiratkozás. a jelentkezés a beiratkozás, értelemszerűen az jelentkezik aki vinni is szeretné a gyereket.

elmész májusban akkor amikor kell, leadod a jelentkezési lapot, anyakönyvi kivonatot, munkáltatóit ha kérnek meg ami nálatok a feltétel és júniusban értesítenek. akkor kell menni ha nem vették fel, akkor lehet fellebbezi, egyébként csak majd a szülőire kell menni aug.-ban és majd ott elmondanak mindent

2013. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már világos :-). Ment mindenkinek a zöld kéz:-)
2013. ápr. 8. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
A jelentkezés nem beiratkozás! Először jelentkeztek, aztán megkapjátok az értesítőt, hogy felvették e. Ha igen, akkor külön elmentek beiratkozni. Ennek több oka van. pl nem mindenkit oda vesznek fel, amit elsőnek megjelölt, vagy fel sem veszik, csak fellebbezés után, stb. Szóval a jelentkezés NEM egyenlő a beiratkozással.
2013. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok :)

jól le lettem pontozva... :) pedig nálunk tavaly így volt, most szintén megyek beíratni a gyerekemet egy másik oviba mert költözünk és ott sincs külön jelentkezés és beíratás :)

kérdező, majd kérdezd meg az ovitokban, az a biztos, ezek szerint ez is másképp van sok helyen (legalábbis gondolom ezért nyomtak ránk ennyi pirosat :D

2013. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én mindenkinek zöld kezet adtam, Neked is :-).


A héten lesz a nyílt nap nálunk, mindenre rákérdezek, csak nem volt egyértelmű. De most sem az:-). Ez is mindenhol máshogy van úgy látom.

2013. ápr. 8. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!