Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2011. 04.27-én született...

2011. 04.27-én született gyereket mikor kell, lehet oviba iránti? Köszönöm

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor akarod vinni az oviba egyből mikor betölti a hármat tehát áprilisban vagy majd csak szeptemberben.Tehát ha már jövő áprilisban amikor betölti a hármat vinni akarod akkor be kell iratni most, nemsoká lesznek a beíratkozások. De ha csak jövő szeptembertől akarod vinni akkor rá érsz beíratni jövő ilyenkor.
2013. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiam 2011. májusi, és holnap megyünk beiratkozni.
2013. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,akkor elvileg már most beirathatom őt,csak sok helyen olvastam,hogy év közben tehát jövő áprilisban nem sok esélye van ,hogy felvegyék ezért írassam inkább jövőre be,de akkor megpróbálom most .Néztem a jelentkezési lapot amiben kérdezik,hogy szobatiszta-e?hát most még nem!, félek ez is befolyásoló tényező a felvételnél?!viszont reményeim szerint mire oviba kerül már az lesz!
2013. ápr. 8. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiam pont egy nappal idősebb a tiednél :) Én most íratom be,de valószínűleg csak jövő januárban megy.
2013. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2011. márciusi, nálunk múlt héten volt a beíratkozás. Elvileg 2,5 éves korától kezdhet, majd június elején tudjuk meg, hogy pontosan mikor.
2013. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 2011. márciusi, de nálunk pont azt mondták, ne írassuk be, felesleges, majd jövőre, év közben esélytelen lenne, hogy felvegyék.

Addig maradna a bölcsiben.

2013. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. Januári a fiam, most fogom beíratni. 2014. Áprilistól lesz ovis, az év első hónapjait még inkább kihagyjuk az influenza szezon miatt. :)
2013. ápr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az idén még csak azokat a gyerekeket lehet beiratni, akik december 31.-ig betöltik 3. életévüket.
2013. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondta az igazgató, hogy azokat kell beíratni most, akik jövő év augusztus 31-ig betöltik a 3-t. Gondolom az, hogy kit vesznek föl, már nagyon ovi és hely(hiány) függő. A miénk egy falusi ovi, szerencsére nincs túljelentkezés, minden évben úgy jön össze, hogy pont max létszámmal működnek (28-30 gyerek/csoport), így mi biztos kezdeni fognak időben szerencsére. (5.voltam)
2013. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat nálunk májustól van a beiratkozás majd meglátjuk mi lesz ,megpróbáljuk beíratni,de az sem tragédia ha nem sikerül még.
2013. ápr. 12. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!