Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Apukák, akiknek 40 éves koruk...

Apukák, akiknek 40 éves koruk körül született az első gyerekük, nem bántátok meg, h nem vállaltatok hamarabb gyereket?

Figyelt kérdés
Nem éreztétek (esetleg a későbbiekben) úgy,h öregek vagytok már vmihez,ami a gyerekkel kapcsolatos?Nem pánikoltatok be a korotok miatt 1-1 gyengébb pillanatotokban?
2010. szept. 1. 15:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kedves anyukák,ti is írhattok tapasztalatokat!Köszi :-)
2010. szept. 1. 16:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én Férjem 38, én 24 vagyok.Tavasszal született a Kisbabánk.

Boldog vagyok, hogy ilyen "felnőtt", felelősségteljes férfi van mellettünk.

Szerintem soha semmilyen hátrányát nem fogja érezni a korának, hisz én sem érzem, hogy ő már "ilyen idős".

Sem az élet dolgait, sem a gyerekkel kapcsolatos dolgokat nem veszi félvállról.............a legjobb Apa és Férj.

2010. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Már 100. sort kezdem,de remélem ezt nem fogom kitörölni.

Csak annyit szeretnék mondani,hogy én 26 vagyok a párom 37.

Alig várja,hogy szülessen gyerekünk.Mindig mondja most érzi érettnek magát egy gyerekhez,és lenne türelme hozzá.

Szerintem ne pánikolj a korod miatt hanem vágj bele nyugodtan.

Drukkolok nagyon neked!

2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én is csak pozitívat tudok mondani. Mintaapuka, 39 éves, két picike fiú apukája. nem akarok ömlengeni.

amennyire látom a férjemen, ő is sokszor feszült emiatt. persze számítok rá, hogy majd 15 év múlva amikor a fiúk még csak kamaszok ő már 55 éves lesz, akkor kicsit nehezebb lesz. d

2010. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én férjem is most 40éves! Én 36éves vagyok! Van egy korai elsőszülöttünk aki jelenleg 16éves van egy 12éves srácunk is!

Láss csodát most is babatervezésben vagyunk, reméljük összejön!

Nem vagy te sem öreg a bébihez!

Pánikra semmi okod!

Sok sikert a továbbiakban!

2010. szept. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Hölgyek!Megnyugtatóak a válaszok,és hasznosak!;)
2010. szept. 2. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom 39 volt mikor megszületett a lányunk. Sosem vettem rajta észre, hogy bántaná hogy nem született előbb gyereke. Rendesen tisztába teszi, gondozza ha szükség van rá és sokat játszanak, sétálnak.
2010. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok a Férjem 41. Már van egy 13 éves Fiunk és most decemberre várjuk a Kislányunkat. A Férjem anno is csodálatos Apuka volt (most is az!), de ha lehet, most még tudatosabban, boldogabban várja a picit. Néha azon nevetünk, ha nagyon öregnek érezzük majd magunkat a kislány szülői értekezleteihez, elküldjük a bátyót. Ebben ki is merül minden "öregségre" utaló gondolat.
2010. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám 45 éves volt mikor a kishúgom megszületett,és 47 éves volt mikor a kisöcsém született.És őt sem zavarja,pedig mire az öcsém 20 lesz ő már lassan nagypapa.Ja?bocs nem lassan mert már az hisz nekem van 1 lányom,de nem kis csitri vagyok hanem lassan 21.Szóval ha őt nem zavarja,akkor téged sem kell.
2010. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindketten 40 évesek vagyunk, és másfél éve született meg az első kisgyermekünk. A párom nehezen hangolódott rá, de ma ő a legjobb apuka a világon. Imádják egymást a fiunkkal. Picit sajnáljuk, hogy nem 10-20 évvel ezelőtt született az első babánk, mert akkor belefért volna az életünkbe több gyermek is. Annyira csodálatos teremtmények a gyermekek!!!
2010. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!