Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan készítmény ami...

Van olyan készítmény ami nektek bevált "nyákoldásra"?

Figyelt kérdés
Kisebbik fiam 2 éves lesz és elég sokáig elhúzódik neki mire teljesen kiürül a nyák a torkából...Nem tudom jól fejezem e ki magam de használ valamelyikőtök olyan akár ( sópipát...stb. ) ami be szokott jönni a nyák felszakadásának elősegítésére?? Nem gyógyszerre gondolok csak is természetes alapú, gyógynövény készítményre. ( nem homeopátia )
2013. ápr. 9. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
lándszás utifűszirup
2013. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sinupret+sok C-vitamin.
2013. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ínhaláló készülék Salvus vízzel, és hagymatea látástól vakulásig (nagyon finom), 3-4 nap alatt gyógyszer nélkül teljesen rendbe szoktak jönni a gyermekeim. Természetesen betegség esetén megnövelem a C-vitamin mennyiséget.


Bár nem tartozik a kérdéshez, de azért leírom, hátha tanulságos. Mindenfajta multivitamin készítményt, immunerősítőt kipróbáltunk már, receptköteleseket is, mert a fiam nagyon beteges volt. Mondanom sem kell, hogy semmit nem használt, csak pénzkidobás volt az egész. Egyszer itt olvastam egy kérdésre adott választ, mely szerint az anyuka beszüntette a multivitaminok adását a gyerkőcnek, és onnantól fogva nem volt beteg a gyerek. Gondoltam kipróbálom én is, és bejött! 4 és fél éves a fiam, és már a harmadik hetet járja egyhuzamban az oviba (ilyen még nem volt soha, pedig 3 éves kora óta jár oviba).

2013. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy készíted a hagyma teát kedves 3as válaszoló? Köszi ha megírod!
2013. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. 4 ek. cukrot megkaramellizálok, ráöntök 1 liter vizet, beledobom 4 nagyobb, alaposan megmosott hagymának a külső, barna héját és a felső 1-2 réteg "húsát", felforralom és kész. A hagymát és a héjakat akkor szoktam kivenni, amikor már kihűlt. Nagyon finom, ízletes tea.
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt a teát nekem nem isszák meg sajnos?? Mi igen apával :)

Csatlakozom hozzád, 3 évesen a nagyobbik fiam mikor kezdte az ovit ő is szedett minden kutyafülét !! Aloe vera gél 7 ezerért és társai, 2 hét otthon 1 hét ovi egész végig.

A következő évben avagy tavaly szeptember semmit! Mondjuk most sok gyümit kapnak oviban, persze szülők viszik :D

a lényeg, hogy NEM volt negyed annyit beteg, idáig konkrétan 2 szer hiányzott 1-1 hetet, ami azért nagy szó!!

A picinek viszont hazahozza ezt a taknyos vírust de egyébként az sem volt annyit beteg csak ez a köhögés húzódik el nála.

Kipróbálom a sópipát úgy döntöttem, ismerősök ajánlják.

Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 10. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!