Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Supinált, magasított sarkú...

Supinált, magasított sarkú cipőből melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

A masfel eves gyerkocim szamara szeretnek.

Meg a kotelezo csipo szuresen emlitette az orvos, hogyha elkezd jarni, ilyet vegyek. Amugy semmi baj nem volt vele, a kotelezo terpeszgatyat is hordta.


Ahogy hallottam mastol, a Dr. Leo remlik, de biztos van egyeb marka is.

Lattam olyan kepeket, amin tenyleg nagyon ortopednek tunnek..

Egyebkent milyen arban mozognak ezek a cipok?


Eddig Superfit cipoje volt, magasitott. Az ara is jo magas :):) 2 honap alatt kinotte.


koszonom



#cipő #ortopédia #Supinált #magasított sarok
2013. ápr. 9. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Salus cipőnk van,de jó a Szamos is,Supi +,Maus,sajnos ezek a cipők mind elég drágák.
2013. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy ha van egészségpénztári kártyátok arra is lehet venni ezeket a cipőket.
2013. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bp-i vagy?

Mi itt vesszük a szupináltakat: [link]

2013. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajna mar nincs EP-nk.


Megnezem a cipoket, nem pesten lakunk, de ez is egy kezdet.

Szerintetek melyik nez ki ezek kozul a legjobban?


Arban 1o felett vannak, gondolom.


A Superfitet sem tudom, egyesek miert javasoljak vagy miert tartjak jonak, pedig nekunk az volt.

2013. ápr. 9. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi már sok márkát kipróbáltunk a szupinált cipők terén! Nekünk egyértelműen a Salus ami megfelelő! Árban is jó, 10 ezer alatt van, strapabíró és egész jól néz ki! Az én gyerekeimnek mind magas és erős lábfejük van, ez a márka nekik van kitalálva! Mi nagyon szeretjük, tudom ajánlani! Maust ne vegyetek, nagyon gyenge, a talpa nagyon merev, a fiam 3 hónap alatt tropára tette, a kukában landolt!
2013. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi!


Tegnap neztem dr. Leot, hat...nagyon merevnek, kemenynek tunik, 1o alatt volt a meretunkben, ennek ellenere sem eppen tul esztetikus :)


Lattam Szamost is, az mar vmivel szebb, de 1o feletti.


Megnezem, amit te irtal, hogy hol lehet kapni.

2013. ápr. 12. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a Supi+, Szamos, Salus márkákat ajánlotta az ortopéd orvos. Salus nekünk nem vált be, mert a lányom lába keskeny, lapos és hiába volt jó a hossza, lötyögött rajta. De mint az egyik válaszoló írta nekik meg pont azért volt jó, mert olyan a gyermeke lába.

Még azt megjegyezném, hogy a Supi+ nem összekeverendő a Supy márkájú cipőkkel, illetve a Szamosnak is van "sima" cipője és van szupinált, erre érdemes odafigyelni.

Ajánlom még figyelmedbe ezt a honlapot, mert ha nem is ezt a márkát választod hasznos információkat szerezhetsz:

[link]

Nekünk amúgy ez vált be, a Szamost még nem próbáltuk.

2013. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.


Hat akkor sztem dr. leao es supi+ cipoink nem lesznek. Nekem esztetikailag annyira nem vonzo, valoszinuleg szamos lesz belole, vagy maradok a superfitnel-- vegul is orvos nem hivta fel a figyelmem ra, hogy mindenkeppen supinalt kell.

2013. ápr. 14. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi végigpróbáltuk a fönn említett márkákat és minddel elégedettek voltunk. Nyáron nagyon szerettem a salus szandikat, mert csak két tépőzáras és gyorsan, önállóan fel tudta venni a kisfiam. A supi + cipők talpa puhább, rugalmasabb mint a többi márkáé. Mivel puhább gumiból van, könnyebben kophat a talpa, de a gyerkőc lábának a legideálisabb a "lengéscsillapítása". Szerintem ez a legegészségesebb, de ha például szeretnéd hogy kistesó is örökölje a cipőt, és tudod hogy a nagy lemotorozza a talpát , akkor nem ajánlom, egyébként ezt tartom a legjobbnak.
2014. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!