Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 évesnek fülbevaló?

5 évesnek fülbevaló?

Figyelt kérdés
fiam nagyon szeretne mióta a hugának van. én alapból ellene vagyok h fiúnak legyen,de odaragasztottam neki egy pici sötétkék gyöngyöt és nagyon jól állt neki. de nem tudom,kilövessem e.. azt sem h egyáltalán lehet e oviban fiúnak fülbevalója?? segitsetek lécci
2013. ápr. 9. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz.Ha fiam lenne én megcsináltatnám,azt nem tudom,hogy az oviban gond-e?!
2013. ápr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg gáz, hogy majmot csinálnak egy kisfiúból
2013. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem akarok majmot csinálni belőle.nagyon vagány volt a fülbevalóval. egy kis sötétkék pötty volt,semmi csillivilli,vagy karika arról szó sem lehetne
2013. ápr. 9. 14:04
 4/13 A kérdező kommentje:
azt kihagytam h természetesen csak 1db-ról lenne szó nem mindkét fülről
2013. ápr. 9. 14:04
 5/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Akkor ezek szerint az a férfi is majom akinek van fülbevalója?Miért ilyen maradiak az emberek?
2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ovinak semmi köze hozzá szerintem hogy a gyerekednek van e fülbevalója.Bár nekem személy szerint nem tetszik a fülbevalós fiú/férfi sem,nem zavar ha valakinek mégis van.A mi ovinkban van az egyik kisfiúnak is.Ha a fiad szeretné én megtenném neki a helyedben.A nagylányom második lukat lövetett a fülébe.Meglátta a kisebb(5 éves volt) neki is kellett.Addig nyaggatott mire belementem,gondoltam amennyire fél a fájdalomtól úgyis megijed és hazajön.Haza is jött egy lukkal a fülében,és egy csillogó pici kővel.Az óvónénik csak mosolyogtak rajta.
2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti nem lyuggatnám ki. Miért nem jó az a felragasztott?

Egy hétig kell majd neki, aztán el is felejti.

Lehet hogy 10 év múlva meg zavarná, de akkor meg már ott a lyuk, de legalábbis a nyoma, az meg nem tüntethető el. Kilövetni ráér akkor is, ha majd tényleg akarja...

2013. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szolva nekem nem tetszik. Én megőrülnék ha a fiam ilyen ötlettel állna elő 5 évesen:) Inkább megpróbálnám neki elmagyarázni hogy az lányos dolog. Majd ha 18 évesen is akar, kilövetheti.
2013. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek is van fulbevaloja, de a gyerekemnek nem engedném. Majd ha felno, akkor eldonti, de nem 5 évesen.


2 éves gyerek anyukája

2013. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek. Irigy a testvérére. De ettől még nem kell hülyét csinálni belőle. Egy kisfiúnak nem való fülbevaló. A lányomnak sem lövetem ki, megcsináltatja, ha szeretné. De ez már végképp túl van a határon.
2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!