Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig adtok harisnyát 2...

Meddig adtok harisnyát 2 évesre? Hány foktól nem kell már?

Figyelt kérdés
Télen elég beteges volt és az esélyét sem akarom megadni hogy megfázzon. De azt sem szeretném hogy túl legyen öltöztetve. Ezért lettem ilyen bizonytalan..:)
2013. ápr. 9. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

enyém már 3 éves, de én már tegnap se adtam rá. tegnap még bélelt nadrág volt rajta de az sok volt, leizzadt így ma már sima nadrágba és térzokniban vittem oviban :)

holnapra meg 20 fokot mondanak, akkor már tényleg nem fog kelleni, még lehet kabát se, szerintem én mellényben viszem holnap :)

2013. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Merre laksz, mert itt nálunk tegnap hideg volt. 11 fok körül, de már mondanak 15-17 fokot is.
2013. ápr. 9. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Én még a 4 évesre is adtam. Kimennek, nem figyelnek az ovónők, leül a homokba, rögtön felfázik. Csalóka még ilyenkor, mert a talaj még hideg. A 2 évesemre pedig egyértelműen játékhoz harisnya, ha pedig csak mondjuk boltba megyünk akkor bélelt nadrág.
2013. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fiam 1 hónap múlva lesz már nem adok rá.
2013. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én még adok a 4 és fél évesemre és a kicsire is harisnyát, és arra béleletlen nadrágot.
2013. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ma olyan hideg van, hogy a téli overallt kellett ráadjam. Ha vastag nadrágot adsz rá, szerintem 15 fok fölött már nem kell. Ha vékonyabb a nadrág, akkor én még ráadnám. Úgyis látod, hogy miben érzi jól magát. :)
2013. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Az én lányomon még a házban is van harisnya. Családi házban élunk, majdnem minden helység csempézve van. Lányom meg mindenhol leul, kuszik, mászik. Pelenkát már nem hord, így szerintem nincs tuloltoztetve.
2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elég csalóka az idő,ősszel ilyenkor még ne adtam harisnyát 10 fokban,de most még adok,nem szeretném,hogy megfázzon,15 foktól már biztosan nem adok rá.
2013. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még én is ráadom a 2 évesemre a harisnyát. Reggel - mikor viszem a bölcsibe - nincs 20 fok.


Nagyon csalóka még az idő... Ha süt a nap: 18 fok van, ha beborul az ég: 8 fok

2013. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor már állandósul a jó idő, tartósan 15 fok fölött van, akkor már nem szoktam rá adni. Addig igen, mert kimennek az oviban az udvarra (4 éves), nem figyelnek úgy rá, leül esetleg, úgyhogy fő a biztonság.
2013. ápr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!