Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nadrág alá hány foktól...

Lányok nadrág alá hány foktól vesztek harisnyát, és tavaszal hány fokig hordjátok? Pamut vagy nejlonharit hordtok inkább?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
ez nem fok kérdése... ha egyik reggel azt érzem hogy sz*rrá fagyok, akkor másnap már felveszem a harisnyát, ami pamut, nem teszek tönkre egy nejlonharisnyát (jobban is melegít a pamut)
2011. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha mínusz fokok vannak, akkor veszek fel vastag pamutharisnyát, ami jól melegít és veszek rá még egy zoknit. Így már tényleg nem fázok annyira. Tavasszal egyáltalán nem hordom, és a télnek is csak a nagyon hideg napjain.
2011. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Istenem, csak a HARI szót ne.

Egyébként nem szeretem a nadrágokat, egy héten csoda ha egyszer azt veszek, így amíg nincs olyan 25 fok, szinte mindig van rajtam harisnya. Nagyon szeretem a harisnyákat, mindenféle van.

2011. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én soha nem veszek harisnyát nadrág alá, csak szoknyához. -20 fokban azért már meggondolnám :).
2011. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

még soha nem volt nadrág alatt harisnya rajtam

15L

2011. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kéne próbálnod, amíg elérsz a suliba egy cseppet sem fogsz fázni. Csak keress valami kényelmeset, amiben egész nap jól érzed magad.
2011. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a hidegebb idő, ki nem megyek harisnya nélkül! Ha szoknyát veszek, vagy térd nacit, akkor néha 2 harisnyát veszek. egy feketét és rá egy színeset!
2011. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha, szerintem halálra idegesítene. Pedig szeretem a harisnyákat nagyon, de nadrág alatt nem tudom elviselni.
2011. jan. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesít engem is, de iszonyúan fázós vagyok, úgyhogy inkább felveszem...bár inkább cicanadrágot húzok alá, az vastagabb, és nem is csúszkál annyira, mint a harisnyák. :D Nájlonharisnyát nem hordok abszolút. :D Viszketek tőle :D Ha fázok, hát felveszem, ez nem fokok kérdése, ha hideg van akkor hideg van. :|
2011. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha a lábad fázik cicanadrág ha asegged = derékmelegítő

praktikus dolgok :D

2011. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!