Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vajon az Anna, Peti, Gergő c....

Vajon az Anna, Peti, Gergő c. regénysorozat megjelenik majd rajzfilmen?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem vagyok lusta olvasni a gyerekeimnek, csak kíváncsiságból elképzeltem a képernyőn, illetve a gyerekeim szeretik "összevetni" az álló- és a mozgóképeket.
2013. ápr. 9. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Remélem nem. Ezeknél bugyutább mese kevés van. Sajnos a gyerekeim szeretik, de én már falra mászok tőle. Amúgy kíváncsi lennék mit szól majd szerencsétlen Anna Peti és Gergő kiskamaszként, hogy boldog-boldogtalan olvassa a bárgyú történeteiket. Nekik nincsenek személyiségi jogaik? Fontosabb a pénz anyukának?
2013. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Anna Peti és Gerő már nem gyerekek

Anna talán már 18-20éves is van már :-)

gondolom a jogdíjból szép összeg gyűlt már össze nekik :-)

2013. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anna kb 13-14 éves lehet, nem 18-20. Persze a pénz biztos mindent felülír, és repes a boldogságtól szuperanyuci kislánya.
2013. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk megvan az Anna-könyv, melyben fel van tüntetve, hogy 1998. októberében született, majd 2 évvel később Peti, végül 2004. novemberében (Kezdődik az iskola (!)) Gergő. Természetesen a könyvben ábrázolt életkorukra gondoltam.
2013. ápr. 9. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Eelsovel egyetetek, meg ha le is leszek pontizva. Ennel rosszabb meset sosem olvastam, sot ez nem is mese, hanem valami borzalom.... Remelem, sose lesz belole rajzfilm. Bogyo es baboca egy fokkal jobb, nezzetek azt, ah mar ilyemit szerettek.
2013. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit, szuverén véleményetek, hogy mi tetszik. Én például a sok ízeltlábútól és puhatestűtől irtózom, ezért kerülöm a Bogyó és Babócát, köztük ráadásul a csiga a legkisebb, a bagoly pedig alig nagyobb. (természetesen a gyerekektől nem tiltom).
2013. ápr. 9. 21:40
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

El tudom képzelni, hogy megjelenik majd.

Én azért reménykedek benne, hogy nem, mert így is a könyökömön jönnek ki ezek a könyvek :) megvan az összes, állandóan ezeket kell olvasni a gyerekeimnek

2013. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!