Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hallottatok olyanról, hogy...

Hallottatok olyanról, hogy ahol nincsen bölcsőde, ott az önkormányzat fizet a szülőknek?

Figyelt kérdés
Amiért nem tud visszamenni dolgozni, de szeretne..
2013. ápr. 10. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Szép álom... ha van ilyen költözök:D

Nálunk elvileg van dada-kölcsönzés. Most járok majd utána, milyen feltételekkel, de a védőnő most picit elkeserített mert lehet csak 3gyerektől meg ikrektől... Fizetni meg, hajjajj:D mi persze fizetünk:D

Jah itten visszaadták a pályázati pénzt, mert csak 120helyet tudtak volna annyiból nyitni, szóval annyi se lett.

2013. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy dolgot fizetnek, az a magánbölcsőihez némi hozzájárulás: 70 a teljes és 45 asszem, ha támogatja az önkormányzat.
2013. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, szép álom, de egy ismerősöm mondta, hogy Szigethalmon (vagy ott vmelyik településen) TÉNYLEG így volt, egy pár éve, amikor ő gyesen volt. Most nem tudom mi a helyzet...
2013. ápr. 10. 14:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nincs.
2013. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy volt egy pár éve!!
2013. ápr. 10. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyan van felénk is hogy ha nincs bölcsi vagy nincs elég férőhely, a felét kifizetik a magánbölcsinek (csanának) így nem 45 ezer csak 22 ezer...:(( plusz kaja...azért az se kevés pénz..:(
2013. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

XI. kerület, 2010: [link]


De azt hiszem, már megszűntették; de most nem vagyok benne a témában...

2013. ápr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs ilyen.
2013. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bizony volt ilyen. Budapesten a XI. kerületben. Ha a családban az egy főre eső nettó jövedelem nem érte el a 80 ezer forintot, és a gyermek nem járt bölcsibe, akkor két éves korig havi 30, két éves kor felett havi 60 ezer forint nevelési támogatást adtak, mert a kerületben kevés volt a bölcsi férőhely. De azt hiszem már nincs így. Talán 2010-ben volt. Törtem is a fejem akkoriban, hogy átköltözöm :)
2013. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, látom már valaki belinkelte, bocs. :)
2013. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!