Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom már hónapok...

3 éves kislányom már hónapok óta beteg. Hol köhög, hol folyik az orra. Volt neki középfül gyulladása is. Tegnap azt vettük észre, hogy ha suttogunk neki, akkor nem hallja. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Ma visszük fül-orr-gégészetre, csak nagyon aggódom. Mindig bevette a gyógyszert, amit kapott, szívtuk az orrát orszi-porszival rendesen.
2013. ápr. 11. 08:27
 1/7 gelazso ***** válasza:
a gégész remélem megvizsgálta. nem vicc. ha nem jó a diagnózis menjetek másik gégészhez és feltétlen hallásvizsgálat is kell
2013. ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy gyógyszerek ellenére is ráhúzódhat valamire a betegség sajnos.

Én is így voltam, és azóta a bal fülemre rosszabbul hallok. Én is voltam hallásvizsgálaton.


Annyi, hogy ha most elviszed, még tudják kezelni, változhat még a dolog. Na meg ha esetleg még most is beteg, akkor ez annak a hatása is lehet. Ha teljesen felgyógyul, elmúlhat minden baja.

2013. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Délutánra van időpontunk. Most jött ki egy köhögéses taknyos megfázásból. Nagyon remélem,hogy ez van a háttérben.
2013. ápr. 11. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló van, szeptember óta közösségben van, egymást érik az orrfújós napok, középfülgyulladáson is átestünk, és tompábban hall. Többször voltunk már gégésznél, hallásvizsgálatot is csináltak, ahol épp rendben volt, egyik gégész szerint sem rossz a hallása, csak az egybeérő náthák hatása az átmeneti tompaság. Ki kell várnom vele néhány takonymentes hetet, utána vihetem újra, addig értelme sincs...
2013. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 évesemnél szóról-szóra ugyanez. Betegen voltunk a FOG-en, hallásvizsgálaton (nem tökéletes a hallása), majd vissza kell vinnünk teljesen egészségesen is.

Most ott tartunk, hogy talán ki kell venni az orrmanduláját, de ez még egyáltalán nem biztos. Kedden megyünk.

Na, szóval azért annyira ne aggódj, nem lesz semmi gond, szépen kikezelik.

Én teljesen kiborultam, amikor meghallottam, hogy esetleg kiveszik az orrmanduláját, mert nekem minden megvan. A párom viszont hosszú hónapokig beteg volt ennyi idősen, és amint kivették a manduláját, azonnal lényegesen ritkábban volt beteg!

2013. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól is teszed,hogy elviszed az orvoshoz!Reméljük nem lesz semmi nagy gond!
2013. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne leírom, hogy kislányomnak hátrafolyt a fülébe a váladék, nem kapott rá gyógyszert, orrsprézni kell, meg orszi-porszizni, már sokkal jobban van. Hosszú folyamat a fül gyógyulása, de alakul :)
2013. ápr. 26. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!