Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti 4 évesetek is egyfolytába...

A ti 4 évesetek is egyfolytában szövegel? Egyébként is mindég beszél. A héten itthon vagyunk, mert beteg. De be nem áll a szája egész nap. Kicsit már "unom".

Figyelt kérdés
Egyébként imádom, olyan kis okosakat mond és kérdez, de akkor is:-) Jó lenne 5 perc csend.
2013. ápr. 11. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia az én fiam is 4 éves és ugyanez a helyzet.

Hétvégén már délután 2-kor mondom neki, hogy játszunk csöndkirályt.:)

2013. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lányom 3 éves, de ő is ilyen. Egész nap megy a duma, de valahogy ez engem soha nem zavar.

A babakori bőgés, vagy az ok nélküli hiszti jobban kiborított.

A beszédet imádom! Remélem ez megmarad, olyan szinten, ha ha nagyobb lesz, akkor is nekem mond el mindent. :)

2013. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj meg,de erről egy poszt jutott eszembe.


"Mindent megtesznek azért,hogy megtanítsanak járni és beszélni,aztán meg azt mondják fogjam be a szám és üljek le!"

2013. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, 2,5 éves kora óta. Ha nem dumál, akkor énekel. Ráadásul kettő van belőle, soha nincsen csend. Komolyan fél percre sincsen csöndben egyik sem. először azt hittem, valami kóros kényszeres probléma, de most már látom, hogy csak életkori sajátosság.
2013. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Anyámék annó nekem adtak egy forintot ha 5 percre elhallgattam (na nem gyakran, egyszer-kétszer volt beígérve). Most nekem is a kettő nagy dumás, főleg a nagy, ő ráadásul ugyanúgy beszél mint az apja. Az is olyan, hogy ha az a történet, hogy találkozott egy haverjával aki eltörte a lábát, azt így mondja:és akkor mentem az utcán, kicsit fáztam már de jó idő volt, és amikor bekanyarodtam abba az utcába ahol az a bolt van ahol a kék ingemet vettük, de tudod alig jön ki belőle az a folt.... na a nagyobb gyerekem ugyanígy adja elő az iskolai történeteit és fél órában adja elő, hogy XY otthon hagyta a tolltartóját és ő adott kölcsön egy ceruzát.


Úgyhogy megértelek, imádnivaló ahogy dumálnak, de néha tényleg jó a csönd..... :-)

2013. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!