Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Foglalkoztató könyv 2-3...

Foglalkoztató könyv 2-3 éveseknek? Ismertek valamilyent?

Figyelt kérdés

Lányom 2,5 éves, és van egy foglalkoztató könyve (pl. különbségeket kell megkeresni két képen, vagy hiányzó részleteket a képből) és annyira odavan érte, hogy naponta ezerszer kell átlapoznunk. Ajándékba kaptuk pár hónapja, de már rongyosra nézte.

Még mielőtt valaki azt hinni mindenáron fejleszteni akarom, azoknak leírom, hogy nem erről van szó. Csupán annyi, hogy őt ez nagyon érdekli, szívesen megoldja a feladatokat, nagyon szereti. Ezért szeretnék még valami hasonló ilyen könyvet vagy újságot.

Tudtok valamit ajánlani?



2013. ápr. 11. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,rengeteget találtam,itt egy pár link: [link]

[link]

[link]

2013. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Ezeket én is nézegettem, de egyik sem olyan, mint ami most van. Lehet ebben nagyobbaknak való feladatok vannak, és kicsiknek nem is csinálnak pont ilyet.

De nézelődök még, hátha.

2013. ápr. 11. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is hasonló típusú gyermek lehet,mint a Te lányod.Ő imádja a matricás füzeteket,amiket belinkelt az előző,ott az első linknél amik vannak,azokat.Tescoba is vannak hasonlóak,azok is jók!Meg van Tescoba Carousel saját márkás fa kirakó -itt épp akciós -nagyon jó,mert ha leszedi a kirakót alatta ott a kép és így kitudja rakni.Meg szerintem érdemes lenne elmenni vmi nagyobb könyvesboltba,ott segítenek is az eladók,meg megtudjátok nézni,h mi az ami tetszene a lánynak.
2013. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm!
2013. ápr. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!