Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhát adtok 2.5 éves...

Milyen ruhát adtok 2.5 éves gyereketekre? Már megőrülök!

Figyelt kérdés

Itt 16 fok van, felhős, és nagyon fúj a szél. Délelőtt elmentünk sétálni, motorozni, de azt mondta melege van. Harisnya, farmer, trikó, hú. póló, vékony kardigán, kicsit vastagabb dzseki, sapi, kendő volt rajta.

Nem akarom megfőzni a gyereket, de nem szeretném, hogy megfázzon.

HArisnyát még adtok? Dzsekit mennyire vastagot? Mellény-vastag pulcsi kombinációt ad valaki a gyerekre?

Ja, az öltöztetés nálunk, kritikus pont. Soha nem tudom, mit adjak rá.


2013. ápr. 12. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szabadidő nadrág, zokni, sport cipő.

Trikó, vékony hosszú ujjú, kardigán, polár kabàt, vagy mellény.


Harisnyában, bélelt kabátban megfő!

2013. ápr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tavaszi cipő, térdzokni és vékonyabb nadrág. Széldzseki alá pulcsi, póló, a fejére pedig vékony sapka szél ellen. Én mindig túlöltöztetem, ha meg enyhül az idő, akkor úgyis megyünk boltba vagy megállunk valahol, lekapom róla a pulcsit, kabátot visszaadom rá, a lényeg, hogy tudjam vetkőztetni, ha melegebb van, mint gondoltam.
2013. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem csoda, hogy melege volt, iszonyatosan túl öltözteted.

FArmer (harsinya nem kell már), egy poló, egy pulcsi és egy tavaszi kabát a max.

2013. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16 fokan mr nem adok harisnyát, inkább egy viszonylag vastagabb nadrágot csak. Plusz zokni, r.ujjú póló, pamut felső. Egy vékonyan bélelt dzseki, sapi. Ennyi elég. Gondolj arra, hogy nincs hideg, csak a szél fúj. Azt meg a sapi felfogja. Próbáld ki, menj ki a szélbe sapi nélkül, majd húzz rá sapit vagy pántot. Ég és föld a különbség. Persze hogy melege volt annyi sok ruhában, ja és arra is gondolj, hogy ő sokat mozog, nem fog megfázni, nyugi. Mellény-vastag pulcsi is jobb, mint a trikó-póló-pulcsi-dzseki kombináció. Ez már így nagyon sok.
2013. ápr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%

Már elég a véknyabb dzseki rá,mert hideg nincs,csak a szél fúj

Harisnyát sem adok,belesül.


Kantáros nadrág (védi a derekat),zokni,póló,vékony kötött pulcsi,minimálisan bélel széldszeki,füles sapka,vékony kesztyű,tavaszi cipő.

2013. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon beöltöztetted szerintem is.

Én már nem adok rá harisnyát, alulra nadrág, zokni, cipő.

Felülre póló, vékony hosszú ujjú, ha hűvösebb, akkor még egy pulcsi és átmeneti kabát (ami nem is vastag, de nem is vékony), ha pedig süt a nap, nem fúj a szél, akkor csak póló, vékony hosszú ujjú és a kabát. Ja és egy átmeneti sapka.

2013. ápr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Trikó, vékony h.ujjú felső vastag kötött kardigán (kabát helyett). Zokni, nadràg, sport cipő.
2013. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 fokban nem kell harisnya és vastag dzseki. Valóban fúj a szél, de nem hideg szél.
2013. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ruhát adtál rá,nem csoda hogy melege van szegénynek!


A lányom 3éves és ma ezeket adtam rá,itt is ilyen az idő. Szabadidő alsó,zokni,sportcipő,póló,hosszú ujjú felső és egy mellény. Harisnyát már nem!

A fejére kendőt kötöttem hogy védje a fülét mert fúj a szél,sapkát nem adok rá mert hosszú vastag haja van és leizzad alatta!


Ha nem vagy magadban biztos inkább vigyél még neki plusz ruhát amit rá tudsz adni ha igényli,sokkal hamarabb megfázik attól ha leizzad!

2013. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont úgy öltöztetem a fiam mint ahogy én vagyok öltözve, ha bizonytalan vagyok akkor viszek magammal egy vékony mellényt és egy vékony sapkát.

Egy vastagabb melegítő (pl: polár vagy belül bolyhos pamut), vagy egy vékony pamuttal bélelt naci mindenképp ideálisabb ilyen időben mint a harisnya farmer összeállítás (és sokkal kényelmesebb is). A kicsit vastagabb dzeki nálunk a tél eleji végi viselet (5-12 fok) nem a tavaszi. Inkább pufi mellény kéne ilyenkor. 20 foknál még a pulcsi is elég szokott lenni magában.

Be kéne állítanod hogy hány fokban mit kell ráadni.

2013. ápr. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!