Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves gyermekemnek a...

3,5 éves gyermekemnek a lehelete iszonyú acetonos . Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Véreredménye tökéletes. iszik eleget. akkortájt jön elő, ha kicsit taknyos. már szinte elviselhetetlen, annyira erős.
2013. ápr. 12. 17:38
1 2
 1/13 anyács ***** válasza:
A cukrával minden rendben van?
2013. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
biztos nem iszik eleget! Mennyit iszik egy nap?
2013. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kb 1 litert iszik és ebből 3 dl tej. Nagylabort csináltak neki; abban benne van a cukor is; igaz? Szóval a cukraval sincs baj.
2013. ápr. 12. 18:18
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

a tejet csak félnek szabad számolni és 1,5l nek kéne meglennie ennyi idősnek, úgyhogy nem iszik elég folyadékot.

próbáld picit még felnyomni, ebédre, vacsira legyen leves.


a cukor nincs kizárva egy laborral mert sajnos nem az éhgyomorit kell csak nézni hanem az étkezés után 1-2 órait is, tehát azt majd nézesd meg, kérj a dokitól "terheléses vérvételi beutalót"


de azt írod, hogy akkor büdi a szája ha beteg. nem ártana elvinni fülorrgégészetre, valószínűleg akkor a torka/mandulája gennyesedik, annak sem kellemes a szaga és hasonló az acetonhoz, úgyhogy hétfőn nézesd meg mindenképp, csak jobb lenne első körben azt kizárni vagy beigazolni mint a cukrot ;)

2013. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Egy 3,5 évesnek a napi folyadék igénye 1,5 -2 l! Nagyon kevés az 1 l!!!!!!!
2013. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
1,5-2 l? jó sok. ezt az össz 1 litert is alig bírom belediktálni, nem nagyon akar inni. igazából mikor dokinál vagyunk mindig nézi a torkát és sosincs semmi baja. attól lehet a torokmandulájának baja? az orrmanduláját már kivették. de igyekszem még itatni.
2013. ápr. 12. 19:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nézesd meg szakorvossal. Mert lehet más a baja nem egy "szokványos betegség". A cukrot nézni kell mert egy eredmény nem erdményt még egyszer az éhgyomrit is meg terheléses cukrot is kellene nézni. Ne hagyd annyiban nézesd meg a gyerkőcöt.
2013. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ti ezt komolyan gondoljátok?1,5-2 liter egy három évesnek.Egy felnőttnek annyi

szerintem nem kevés az egy liter,az én 3,5 évesem nem iszik egy litert sem.és nincs kiszáradva,soha nem acetonos a lehellete

ha akkor érzed,amikor beteg,akkor amiatt van,ha a cukra rendben van

2013. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
egyébként most néztem utána 4-6 éves kor között 85 ml/kg/nap,de ez csak átlag,ez gyerekfüggő
2013. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A betegség , vagyis a megfázás miatt acetonos a lehelete. nincs semmi baj!!

A felnőttek lehelete is acetonos ha betegek. Az én kisfiamat mindíg megkérem leheljen rám, amikor látom, hogy nincs jól.. Onnan tudom, hogy valami nincs rendben, ha érzem a szagot a lehelletén.


Az acetonos lehellet és a cukorvizsgálat között szerintem semmi összefüggés. Elvileg csak akkor érzed a szagot ha meg van fázva, taknyos stb.. nem?

2013. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!