Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves gyermekemnek a...

3,5 éves gyermekemnek a lehelete iszonyú acetonos . Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Véreredménye tökéletes. iszik eleget. akkortájt jön elő, ha kicsit taknyos. már szinte elviselhetetlen, annyira erős.
2013. ápr. 12. 17:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a sok hasznos tanácsot. Szerintem is a betegségtől van csak azt nem értem h miért. Majd ha megyünk a fül orr gegeszetre ellenőrzésre megkérdem. A háziorvosunk szerint nincs baja.
2013. ápr. 13. 08:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam is 3,5 éves, ha náthás, akkor szoktam tapasztalni ezt a bizonyos szagot a lehelletén. De ahogy múlik a nátha, ez is úgy múlik vele együtt. Azért érdekelne, mit mond a doki erre a tünetre, légyszi oszd meg velünk.

A napi 1,5 2 liter folyadék pedig szerintem is irreálisan sok.

2013. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia! "jó olvasni" h másnál is előfordul ez. az orvos nem fordít rá különösebb figyelmet, azt mondja ő is,h a náthától van. a torka rendben van. a cukorbetegségnek meg más tünetei is lennének-ezt mondja.

Épp ma vettem észre, h már nem taknyos és a lehelet is rendbe jött. azért mégis csak kíváncsi lennék, h nátha miért vált ki ilyet ha a garatmandula rendben.

Azért is aggasztott(persze a betegség mellett) mert félek h a társai esetleg kiközösítik.

2013. ápr. 15. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!