Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős kortól érdemes...

Norandi kérdése:

Mennyi idős kortól érdemes gyurmát adni a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisfiam és szeretném elkezdeni vele a gyurmázást. Szerintetek érdemes, vagy várjak még vele? A ti gyerkőcötök mikor kezdett vele játszani?
2013. ápr. 13. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor mikor már nem vesz mindent a szájába. enyém 1 éves korától gyurmázik, akkor még sóliszt gyurmáztunk, imádta, 2 évesen már rendes gyurmái voltak :)
2013. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is egy éves kora körül adtam először gyurmát a lányomnak. Nagyon élvezte, hogy nyomkodhatja. Nem vette a szájába, nem kóstolta meg.

Most 2 éves, rendszeresen megnyalja, mert élvezi, hogy bosszant vele. :)

2013. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 évesen már kipróbálta só-liszt gyurmát oda volt érte,most lesz 2 éves a bölcsiben már gyurmázott,itthonra még nem vettem
2013. ápr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is 2 évesen kezdtük. Szerencsre nem vette a szájába. De azért figyelj rá. Én csak 1 percre mentem el, de annyi idő épp elég volt, hogy a színes gyurmákat rányomkodja a fehér falra....óta sem tudtam eltüntetni a nyomokat. :)
2013. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Másfél évesen vettem neki először, nem ette meg.

Most 2 és fél éves, már ő is alkot gombát, autót stb.

Eleinte csak szétszedte, amit én gyúrtam neki belőle.

2013. ápr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Formákat kirakni belőle 2,5 évesen kezdett belőle a kislányom. Másfél évesen kapott gyurmát, egyáltalán nem érdekelte. 2 évesen már érdekelte, de inkább ki, be pakolta a dobozokból.
2013. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. (értékelni sajnos nem tudok, mert telefonról netezek) Szerintem megpróbálkozunk vele. Szájába nem hiszem,hogy veszi, hála égnek nem az a mindent megkóstolós fajta. :)
2013. ápr. 13. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
15 hós a lányom és pont tegnap vettünk neki gyurmát mert az unokatesójánál , aki 3 éves tökjól elgyurmáztak együtt. MÁr szépen el tudja nyomkodni és nem akarta a szájába venni.
2013. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!