Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen folyadékot iszik a 2...

Milyen folyadékot iszik a 2 és fél éves gyereketek?

Figyelt kérdés
A vizen kívül mi az amit bátran lehet adni hosszú távon?
2013. ápr. 15. 06:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Light-os barackos Rauch Ice teát iszik.
2013. ápr. 15. 06:39
 2/11 anonim ***** válasza:

A lányom kap a bölcsiben 100%os gyümölcslevet minden nap tizoraira.

Itthon vizet iszik, vagy gyerek teát. Amikor az apja itt van, akkor kap egy pici szörpöt, de ez heti 1-2 alkalom.

Én bolti üdítőt nem adok, ha nem muszáj. Néha barátnőmék megkínálják ilyesmivel, akkor megihatja nyugodtan.

2013. ápr. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a vizet nem issza meg a gyömölcsleveket sem igazán.
2013. ápr. 15. 06:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém iszik vizet, tejet, teát, gyümölcsleveket. Ötletként próbáld meg neki fokozatosan egyre jobban higítani, amit most hajlandó inni. Az édesítőszeres innivalókat biztos kerülném, pláne hosszútávon.
2013. ápr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vizet, málnaszörpöt leggyakrabban. Teát, ha beteg. Light-os úgy érted édesítőszeres cuccot? Én azt nem adnék neki, semekkora gyereknek. Nem egészséges az édesítőszer. Inkább adj neki normál ice teát, ha a vizet nem issza meg, bár pl. majd az oviban csak azt fog kapni, tehát valamikor meg kell, hogy szokja.
2013. ápr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100% gyümölcsteát, néha szörpöt, gyümölcslevet, de javarészt teát, a vizet nem issza meg, szénsavast egyáltalán nem iszik.
2013. ápr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

elolvastad már annak a teának az alkotórészeit?még én sem innám meg,nemhogy a gyereknek adnám rendszeresen

ha már víz semmiképpen nem,akkor jó minőségű valódi gyümi szörp,vagy főzz neki te teát

2013. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Tejet, kakaót, saját készítésű szörpöt szódával, teát.

De bármit meginna amit csak kap mert egy kacsa:-)

2013. ápr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Főleg a gyümölcsteákat váltogatjuk, mert 1-2 napnál tovább nekem sem iszik meg egy ízt. Vagy szörpit, de azt azért módjával.

Ami még érdekes, hogy nem az ital, hanem amiben van, az az érdekes. Tehát van pohár, van bögre, van vagy 3 más-más formájú cumisüveg, vagy csőrös, sportkupakos üvegek.

Van hogy ugyanazt a teát reggel óta nem issza meg, délután átöntöm sportkupakosba, és hopp egyhelyben kiürül.


Amúgy ne ijedj meg, mert a napi folyadékba beleszámít a leves, reggeli kakaó, tej, ivójoghurt is.


nekem most volt beteg, és azt mondta a doki hogy ezekkel együtt kell neki meglennie a napi 6dl-nek, annál többet nem kell erőltetni.

Tehát pl. reggel iszik egy 2,5 dl tejet, utána délben egy kis levest, meg délután 1 pohár akármit, és már meg is van. nekem is kevésnek tűnik, de így mondta az orvos.

2013. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyéim a Saga teát imádják, főleg a citrus-mentásat, pici cukorral, citromlével. Bár a többi ízesítésűt is megisszák,tulajdonképp csak ez a márka kell, hogy legyen:(

A vizet csak akkor isszák, ha tényleg szomjasak, de legalább megisszák. Most jön a meleg, ilyenkor sokat isznak ebből is.

Ha gyümölcslevet kapnak, csakis higítva. (olyan 2x-3x-os higításban)

2013. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!