Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Kellemetlenül/kínosan...

Anyukák! Kellemetlenül/kínosan érzitek magatokat, ha a gyerekkel mentek valahova, vagy úton vagytok és rendez egy orbitális hisztit, amit nem is akar abbahagyni?

Figyelt kérdés
Tudjátok amikor mindenki titeket néz,összesúgnak a hátatok mögött,de Te akkor sem boldogulsz a gyerekkel,mert csak ordít netán vergődik is...

#hiszti #sírás #kellemtelenség
2013. ápr. 15. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen...sajna ez kivédhetetlen dolog.Mindenkivel előfordul akinek kisgyereke van.Kicsit kínos, de nem te vagy az első, és az utolsó sem..10 perc múlva azok az emberek akik sugdolóznak el is felejtik a történteket.Szóval nyugi:)


2 éves kisfiú anyukája

2013. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én kínosan érzem magam, de hát nem tudok mit csinálni.

Azért kínos, mert az az érzésem, hogy a "bámészkodók" nyilván engem hibáztatnak, hogy mért nem tudom megnevelni a gyereket... főleg akinek még nincs gyereke az biztos így gondolja. De az is lehet hogy nem...

Szóval kicsit kínos, de ez van, túl kell élni a dackorszakot.

2013. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Akinek van gyereke az már mind volt ilyen helyzetben, sajnál téged azért néz. Akinek még nincs gyereke az meg ne ossza az észt. Ne foglalkozz vele, ami persze lehetetlen, de azért ne essél kétségbe ez mindenkivel előfordul.
2013. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Közben nem, mert leköt hogy megoldjam a problémát :-)


De utána amikor felnézek és látom, hogy minket bámulnak, akkor igen. Ez van, a gyerekkel jár :-)


Újabban az a lányom kedvenc elfoglaltsága, hogy ha fingik, akkor azt jó hangosan bejelenti :-)

2013. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem érzem magam kellemetlenül, ha a gyerekem ezt csinálja, hiszen mindenki másé is csinálja. Ezért nem is szoktam kibeszélni másokat, ha az ő gyerekük rendez cirkuszt valahol. Pici, legfeljebb 2-3 éves gyerekekről van szó, teljesen normális, hogy még nem értik meg, mit jelent az, hogy közösségben normálisan kell viselkedni. Szülőként jól kell kezelni ezeket a helyzeteket, és előbb-utóbb megtanulják a gyerekek, hogyan kell közösségben, meg úgy egyáltalán viselkedni.
2013. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor meg nem volt gyerekem gyakran zavart az ilyen jellegu produkcio. Akkor meg nem tudtam, hogy ez egy eletkori sajatossag, amin minden ember atesik, ha tetszik valakinek, ha nem.

Sosem tettem "szova" a dolgokat. Elegge kellemetlen volt a szulo(k)nek a nyilvanos gyermekneveles. Szoval tini nyelven tudtam, hogy eg a kepen a bor.

Volt olykor, hogy mellettem tortent a hiszti. Pl. buszmegalloban.

Ekkor leneztem a foldre es rohogtem egyet. A legmegdobbentobb az volt, hogy a gyerek abbahagyta a hisztit.

De akadt olyan is, hogy telefonaltam es a sirastol semmit nem hallottam.

Oda fordultam a gyerekhez es szoltam neki, hogy halkabban, mert nem hallom a sajat gondolatomat.

Ugy meglepodott, hogy szinte levegot se vett :D

Az anyukanak meg felallt a haja, mert hozzamertem szolni a gyerekehez. Huu.. Akkor kaptam hideget-meleget. Egy oreg neni vedett meg, ugy lekiabalta az anyuka fejet :/


Most, hogy van egy dackorszakban levo lanyom, gyakran atelek ilyen helyzeteket.

Azt vettem eszre, hogy a kulso hatasok miatt hamarabb abbahagyja a hisztijet.

Par hete a Vaci utcaban egy arab no futyult a lanyomnak, amikor hisztizni kezdett, mert nem engedtem hogy besetaljon a night clubba. Ugy ledobbent, hogy egybol jott hozzam, hogy megfogja a kezem. El se akart engedi egesz nap.

Ma is a jatszoteren elkezdett cirkuszolni, mert a hintaba nem allhatott fel. Oda jott egy anyuka es elkezdte neki mondani, hogy fussunk, fussunk, szaladjunk!

Ugy elkezdett neetni a lanyom, mintha semmi se tortent volna elotte 2 perccel.

2013. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék mesélni a dologról,hiszen a nagyobbik gyermekem figyelemzavros hiperaktív.

Én megtanultam nem foglakozni azzal,hogy más mit szól,egy dologra figyelek,hogy ne másnak akarjak megfelelni azzal ahogy lereagálom a problémát,hanem a legjobb tudásommal igyekezzem megoldani mások kíváncsiskodó tekintetétől függetelenül.


Elkövettem régebben azt,hogy másoknak akartam megfelelni és jól megbűntetni a gyereket,hogy láthassák,hogy én aztán remek szülő vagyok,rájöttem,hogy ez nagy hiba volt,hiszen én tudom,hogy a gyeremekem mivel küzd és segítenek kell neki a kudarctűrést kezelni ,nem pedig másoknak megfelelnem

2013. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleinte annak ereztem, kinosnak és kellemetlennek, de a tobbedik alkalom után màr nem, csak mosolygok magamon, hogy ez nem is ciki, hiszen ez a gyerekkel jár! Most 3,5 éves es nagyon ritkán hisztizik boltban, de 2 évesen sűrűn csinálta...
2013. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nm érdekel! 1,5 éves ikreim vannak. Hisztiznek,ordítanak,ha éppen úgy alakul. Próbálom őket "elhallgattatni" de ha nem megy akkor ez van. Rá se nézek azokra az emberekre akik minket bámulnak,nem érdekelnek! :))
2013. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!