Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 és fél éves kisfiam miért...

5 és fél éves kisfiam miért nem akar senkinek sem köszönni?

Figyelt kérdés
Nagyszülőknek is úgy ha nyösztetem! Már sokmindent kipróbáltam,de hiába... ÖTLET???

2013. ápr. 6. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Köszönj szépen, szia Józsi bácsi! És akkor utánad mondja, én így szoktam, legközelebb tudja, mit kell mondani, ha meg nem, akkor ismét előmondom neki. Nálunk ez vált be.

Ennyi idősnek már mehet is a hegyibeszéd, hogy üdvözöljük a másikat, ezzel jelezzük, hogy észrevettük, ismerjük, ha nem köszönünk, akkor meg meg is bánthatjuk stb.

2013. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Korábban köszönt? Én mióta megtanult beszélni a fiam, mindig rászóltam, ha bementünk valakihez, ha találkoztunk valakivel, hogy köszönjön ő is velem. Megszokta, elsajátította. Egy olyan kicsivel még könnyebb ezt megszokatni, de azért egy öt és fél évessel sem leetetlen.
2013. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!