Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan pókember mese...

Létezik olyan pókember mese ami kisebb gyerekeknek készült?

Figyelt kérdés
én csak nagyobb gyerekek részére készített mesét találtam,de nekem az kicsit vad,valami lájtosabb,gyerekesebb változat nincs?

2013. ápr. 16. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Melyiket találtad? A legújabb verziót, amit jelenleg a Disney csatorna ad, azt kimondottan gyerekesre és bohókásra készítették. Tehát én azt tudnám javasolni. Vannak abban is durvább részek, de többnyire a kisebbeket célozza meg, és tele van ilyen bolondos, rajzfilmes gegekkel.


Ezen kívül maximum a régi, '60-as évekbeli rajzfilmre lehet mondani, hogy tényleg gyerekbarát, de nem tudom, hogy az megnézhető-e valahol. Néhány éve adta a TV, de azóta nem láttam sehol.

2013. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a youtube-on keresgéltem.amik ott vannak az nem egy 4 évesnek való,legalábbis én nem mutatom meg neki,azt a csatornát amit írtál,azt lehet netem megkeresni?
2013. ápr. 18. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a csatorna nézhető-e neten, de a sorozat címe, amit említettem, Pókember elképesztő kalandjai. A YouTube-on nem találtam, de talán az Indavideo-n van belőle pár rész.


Viszont még ez is egy kicsivel idősebb korosztálynak való, inkább a 10 éveseknek. Mint írtam, többnyire poénos, de vannak ijesztőbb részei is.


Sajnos ezen kívül nem ismerek kimondottan gyerekeknek szóló Pókember sorozatot. Van még a Pókember legújabb kalandjai (ami megtekinthető a YT-on is), aminek gyermekbarát a megjelenése, de a történet inkább az idősebb korosztályt célozza meg. Ez nem olyan ijesztő vagy durva, sőt szerintem a rajzstílus vonzóbbá teszi a kicsik számára, de komolyabb témákat dolgoz fel, amik egy gyereket talán nem érdekelnek annyira.

2013. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 esther98 válasza:

Én '98-as vagyok, és anno a Jetix-en ment a '94-es Pókember. Óvodáskoromban azt néztem, mai napig nincs tőle semmi bajom, de az is igaz, hogy a mai kisiskolások-óvódások úgy működnek lassan, mint a 10-12 évese, sajnos...


Ja, és ez a '94-es Pókember teljes egészében megtalálható a YT-n, Pókember xy. rész címen, vagy Pókember 1x01-től <-ez az első rész címe.

2013. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Van a Disney plusz alkalmazás elö lehet fizetni rá én nekem a kisfiam azon szokott pókemberes mesét nézi , úgy hívják a mését hogy Marvel póki és csodálatos barátai.
márc. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!