Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúval lányként viselkedni,...

Kisfiúval lányként viselkedni, mert kislányt akart? Normális az ilyen anya?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen hatással lehet a későbbiekre,ha egy kisfiúval kislányként van bánva az első pár évében? (cuki ruhák,hosszú haj,kislányos frizurák,kocsi helyett baba és hasonlók)
2013. ápr. 17. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves koráig.

De az ilyen anya nem normális, az tuti.

2013. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 4 éves koráig,akkor lett végre kislány gyerek is.(bár onnantól se fiúként,hanem onnantól a kislány a minden)
2013. ápr. 17. 09:41
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Nagyon lányt akart, érdekes amúgy mert a kisfiú arca is tiszta lányos. Ő is babakocsit tol ( már a kisgyerek úgy értem) meg babázik nincs ezzel baj én fiam is babázik néha a hugával , de rózsaszín meg pink dolgai vannak-voltak (ruha babakocsi hordozó és nem örökölték hanem eleve azt vett a terhesség eleje felé mert ő úgy érezte lánya lesz).

Nem tudom mi lesz ebből később még csak 2 éves múlt.

2013. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom, milyen hatással lesz a kisfiúra, de nagyon sajnálom. Az anyja nem százas, az tuti. Pláne, hogy a kislány születése óta hanyagolja a kisfiút. :(
2013. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Szegény kisfiú :( Anyósom mindig 2 gyereket akart, lehetőleg 2 lányt. Első fiú lett. Másodiknál biztos volt benne, hogy lánya lesz. Megint fiú lett.Ő az én férjem. A férfimunkákhoz egyáltalán nem ért, (30 évesen jutott el arra az elhatározásra, hogy mindent meg akar tanulni, saját magától, itthon mindent ő csinált: festett, kaput betonozott, kerítést épített, villanyt szerel stb. ) ő lett anyuci kiskedvence, főz, süt, nagyon jó látni, ahogy a lányával bánik ! Gyengéd, férjnek, barátnak és apának is kiváló.

Sógorom meg egész életében mellőzött volt anyja által, férjem meg apja által :(

2013. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz hatással rá később...elfelejti, "kinövi", amennyiben hagyja az anyja!
2013. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Na, megvan a mai gender meg lmbtqxyz lobbi gyökere.
2019. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!