Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A barátnőm szájon vágta a...

A barátnőm szájon vágta a lányomat. Utólag hogyan hozhatnám szóba?

Figyelt kérdés

A lányaink egyidősek, ma épp a sikongatás volt a legjobb szórakozás. Engem nem zavartak, de mivel láttam, hogy a barátnőmet igen, kértem őket, hogy menjenek be inkább a szobába. Bementek, ott is sikongattak. A barátnőm bement, és szájon vágta mindkét gyereket. Nem durván, csak jelzés értékkel. Nem láttam, csak hallottam, hogy mondja, mindkettő kap, nem ússzák meg. Annyira meglepődtem, köpni nyelni nem tudtam, meg gondoltam én vagyok a hülye, biztos nem erről van szó. De este mondta a lányom, hogy kapott a szájára.

És így utólag meg nem tudom, hogyan hozzam szóba. Tudom, hülye vagyok, akkor kellett volna, de lefagytam.


2013. ápr. 17. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Utólag is megmondanám, hogy ha mégegyszer kezet emel a gyerekemre, én verem el őt! (Nem a gyerek előtt tenném ezt, mert megóvnám a tiszteletet irányába, de a büdös életben nem nyeli le senki, amit tőlem kap, ha megüti a gyerekem!) Nem csodálom, hogy lefagytál, de nem kell "szóbahozni", egyszerűen csak mondd el neki a véleményed!
2013. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Igen, akkor kellett volna szólnod!

De én utólag is meg tenném. Legközelebb, amikor találkoznék Vele. Ne is haragudj, de milyen jogon "vágja szájon", még ha jelzés értékűben is, a más gyerekét... Én tuti kiakadtam volna, nagyon.

2013. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Miért baj az, ha icipicit szájon vágta?

Nem péppé verte.


Ez a baj, hogy manapság a gyerek az Isten.

Egy fenékreverésbe, vagy szájra legyintésbe nem hal bele, de legalább rendre lehet utasítani ha másképp nem megy.


Engem is vertek gyerekként, én is meg fogom ütni a lányom, ha megérdemli.

2013. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Következő találkozásnál azzal kezdeném, hogy ő is kap egyet tőlem. Soha nem engedném meg senkinek( nem a gyerekek között előforduló esetekre gondolok), hogy egy ujjal is hozzá érjen a gyerekemhez. De többször nem is kéne hozzánk jönnie az biztos.
2013. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%

Miért baj, hogy szájon vágta?!

Azért mert ez nem normális nevelési mód, az meg hab a tortán, hogy nem is az ő gyereke!

Én mondjuk nem értem a szitut, hogy mondja a barátnőd mire készül, és nem mész utána? Én biztos már akkor eligazítottam volna amikor mondta mire készül! Hogy merte ezt megtenni?! Felháborító!

Én úgy hoznám szóba, hogy kerek perec megmondanám nálunk ez nem stílus, és meg ne próbálja még egyszer, mert én is rácsapok egy "ici picit" az ő szájára!

2013. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
44%
Felhívnám és megmondanám neki, hoyg mégegyszer látni nem akarom és a közelembe ne jöjjön a gyerekemébe meg pláne nem.
2013. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

3-asnak: ez sajnos tipikus :( engem is vertek, én is verni fogom a gyerekemet....

"Amennyiben a családon belül megszokott, illetve elfogadott problémakezelési módszer az agresszív viselkedés, akkor ezt a mintát követi a gyermek is."

érdemes lenne elolvasnod ezeket: [link]


[link]

2013. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Na, a sok anyatigris már vért inna...A barátnőnél ez valóban egy túlkapás volt, de ha jó barátnő, nem csinálnék belőle ügyet, ám megemlíteném, h máskor inkább bízza rám a fegyelmezést.


Aki itt veréssel fenyegetőzik, az mivel külömb, mint a barátnő? Az mivel mutat jobb példát a gyereknek, ha maga is verekedéssel oldaná meg a problémát? :DD Nevetségesek vagytok:D

2013. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Miért baj?!

Mert eltöröm a kezét, ha valaki meg meri ütni a gyerekemet!

Sajnálom, hogy vertek gyerekként, és remélem sosem fogja kiérdemelni a gyermeked, hogy kezet emelj rá.

Igen, a gyerek az Isten, 8 évet vártam Rá. Kapott már a fenekére, mikor hisztizett,peluson keresztül inkább jelzés értéke volt, de hogy a barátnőm csapjon oda neki?! Hát ne haragudj, én biztos kérdőre vonnám akár így utólag is. Mondanám neki, hogy a lányom említette, hogy szájon vágtad, megkérdezhetem, hogy miért érezted úgy, hogy megteheted?

Mennyi idős a lányod?

2013. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Úgy hozd szóba utólag, hogy megkérdezed a "barátnődet", mi történt, mert a lányod azt mondta, kapott a szájára. Mondja ki, hogy megütötte. Utána mondd neki, amit ezzel kapcsolatban gondolsz, például hogy ne merjen a gyerekedhez nyúlni többé, és ha idegesíti, ahogy a két gyerek játszik, akkor ne erőltessétek a találkozást.


Te meg máskor ne legyél ilyen béna, hogy nem tudod megvédeni rögtön a saját gyerekedet. Mit érezhetett a kislányod, hogy megütötték, és bár anyu a közelben volt, nem csinált semmit...?

2013. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!