Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy hozhatnám meg étvágytalan...

Hogy hozhatnám meg étvágytalan kisfiam étvágyát?

Figyelt kérdés
alig eszik valamit sajnos ez miatt fogyott is több mint fél kg ot igaz jó husban van nem látszik meg rajta most párnapja szépen elkezdett megint enni de tegnap óta visszajött az étvágytalanság joghurt puding (bolti) azt megeszi de abbol sem viszi tulzásba na meg attol sajnos hizni se, fog
2012. jún. 13. 19:46
 1/6 Tom Benko ***** válasza:
Sok mozgás. Egyébként majd ha akar eszik, tizenegypár éves kor alatt nem kell miatta izgulni.
2012. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sokat mozog és a védönö piszkál a fogyás miatt azért is aggodom
2012. jún. 13. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időa a kisfiad?

A lányom 2,5 éves,szokott lenni nem evős időszaka.Legutóbb 1kg-ot fogyott.A joghurtot,gyümölcsöt megette.Ez így ment egy hónapig aztán megunta és újra evett rendesen.

Ne idegeskedj miatta,fog enni ha éhes.A legfontosabb pedig,hogy soha ne erőltesd a kaját,de mindíg kínáld meg valamivel.

2012. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elméletileg a szőlő, eper, olajbogyó étvágygerjesztő hatású.

Nincs valami kedvence? Nekünk eleinte a sütőtök, később pedig a tojásleves volt a vészmegoldás, ezekből valamennyit mindig bírt enni.

2012. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam mindig kis étkű volt, és nyűgös az evés. Nekünk is sokszor stagnált a súlya, egyszer fél kgt fogyott is. Én mindent elkövettem vasszirup, béres csepp..... sewmmi sem jött be. aztán egyszer csak elkezdett enni, és enni és enni. A mi védőnőnk szerint vannak ilyen evős- nem evős periódusok. vannak napok amikor kevesebbet eszik, de általában nem lehet már panaszkodni. Szóval szerintem ne aggódj, ha nem állandósul a súlycsökkenés. Illetve kérj neki egy labort, abból ha gond van kiderül, és ha nincs eltérés megnyugodhatsz, hogy csak várni kell és megjön az étvágya!
2012. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jún. 15. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!