Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha délután megyek védőnőhöz,...

Ha délután megyek védőnőhöz, akkor is a reggeli (első) vizeletből vigyek neki mintát? Vagy indulás előtt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggeli első a legjobb.
2009. jún. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én inkább kérdeznék, ha nem baj. Miért kell vizeletet vinni a védőnőnek? Tőlem még sohasem kértek...

Köszi előre is a választ!

2009. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindig akkorit kellett vinnem eddig mielőtt mentem! 2.válaszoló! Tőled nem kért a védőnőd vizeletet még? Hm fura pedig ez is a dolgai közé tartozik. És fontos dolog!! Kérdezz rá mért nem kér?
2009. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én is voltam már 3-szor a védőnőnél,de tőlem sem kér vizeletet.Vérnyomit és súlyt mér meg szívhangot hallgat és ennyi.

Amúgy minek a vizelet??


23 hetes pocis

2009. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok! Minden alkalommal megnézi nincs -e fehérje vagy esetleg más baktérium a vizeletedben! Máshol nem nagyon nézik.Vagy neked igen?? Nekem eddig végig jó volt a vizelet.De legutóbb Ketont talált a vizeletemben:(! És ha ő nem nézte volna nem is tudom meg!
2009. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sztem a reggeli elsőből viszek.2. válaszolónak: a védőnő dolga a súlymérés, vérnyomásmérés, kérdések megbeszélése, egyéb tanácsadás mellett, hogy megnézze a vizeletet. Mindig tesz ble egy kis papírkát és az mutatja ki, ha van valami elváltozás. Ez elég fontos! Neked nem nézi a vizeletet a védőnő? Ez az Ő dolga, nem a nőgyógyászé, vagy másé.
2009. jún. 4. 16:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, azt mondta, itt annyira nem fontos, hogy első-e vagy sem. Vihetek otthonról is, de ott helyben is adnak kis üvegcsét, ahogy kényelmesebb. Az a lányeg, hogy előtte ne igyak sokat.
2009. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!