Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen vásárolt először...

Mennyi idősen vásárolt először egyedül a gyermeketek? Mármint úgy, hogy mondjuk ott voltatok a közelben, de ő ment oda, ő vette meg és fizette ki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
3 évesen már egyedül ment be a kenyérért a kisboltba. Most 5 éves, bármiért beküldhetem. Ha nem találja, megkérdi az eladót. Imád bemenni vásárolni.
2013. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Hát...

nekem 12 éves koromban engedték meg,hogy vásároljak egyedül az üzletben,de csak azért mert nem tudtam olyan jól beszélni románul,mivel én ott lakom,de ha magyarul kellett volna beszélni kb. már 7-8 évesen is megengedték volna.

2013. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves volt a fiam,amikor egyedül bement a pogácsás nénihez (fornettis),kiválasztotta,hogy mit kér,kifizette,elvette a visszajárót,és kijött

én a bolt előtt voltam

azóta is rendszeresen egyedül megy be ide

2013. ápr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2,5 évesen egyedül vette a hamburgert, kukoricát, fagyit a strandon.
2013. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. A kérdésre válaszoltam, ebben mi a hasznos vagy nem hasznos???
2013. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először 4 évesen a kis ovistársammal mentem be egy boltba, kenyeret kellett vennünk. :)

17/L

2013. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Épp most történt pár hete. 3 évesen "vásárolt" először egyedül a kisfiam. Ott álltam mögötte, de ő adta oda az újságot meg a pénzt, és elvette a visszajárót (bár ezt kicsit nehezen értette, de az eladónő rábeszélte, hogy vigye azt is). Szerintem ez még nem az az igazi egyedül vásárlás, de kezdésnek nem rossz:-))
2013. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Húúú,ahogy látom mindenki korán kezdte:)!


A fiam másodikos,elsős volt,amikor először egyedül beküldtem a lidl-be ,hogy vegyen magának tízórait,én előtte megvártam.

2013. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 éves volt a nagyobbik fiam, amikor ő kért magának fagyit és ő fizette ki egyedül. Persze én is a közelben voltam.

Ja meg a postán szoktuk az csinálni, még a kicsivel is, hogy ő adja oda a csekkeket/leveleket meg a pénzt, de ez ugye nem igazi vásárlás.

2013. ápr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és tök egyedül kb. 10 évesen küldeném el először a gyerekemet, de mondjuk tőlünk 500 m-re van a bolt...
2013. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!