Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik brókercég a legjobb...

Melyik brókercég a legjobb melyikkel könnyű és érdemes kereskedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a K&H-é a legolcsóbb, én az Ersté-nél vagyok akciós számlavezetési díjjal nyitottam az érték papír számlát (havi 125 forint) viszont a vásárlásokból és eladásokból borzasztóan magas jutalékot le vesz, így alig várom, hogy eltudjak adni mindent, ott is hagyom őket
2012. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hol, milyen piacon akarsz kereskedni.
2012. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha Fx vagy CFD-cel akarsz, arra is vannak spec brókercégk, ha árutőzsdét szeretnél arra is, de ha részvényeket vennél, akkor meg kell nézned ki mit forgalmaz.


Szerintem:

Fx, CFD - XTB

magyar részvénypiac K&H vagy Erste

külföldi részvénypiac Saxo


Érdemes mindig azzal, aminek nagy forgalma van.

Könnyű... könnyű mindegyikkel. Hosszútávon, nyereségesen egyikkel se könnyű.

2012. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pénzzel szeretnék leginkább euró,dollár,font ez érdekelne vagy benzin,gázolaj,cukor esetleg részvények is. Hallottam az iforex-ről és plus500-ról azt látom mindenhol hogy az utóbbi nem jó vagy valami mást esetleg? mit tudtok még ajánlani
2012. szept. 30. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A valuta és a részvény két különböző világ. Teljesen más mentalitást, energiát és látásmódot igényel. Úgy sejtem ezekből, hogy most kezdenéd. Először találd meg demo számlán, melyik fekszik neked, aztán fektess be, különben azt se fogod tudni, mire ment el a pénzed.


A pénz így is, úgy is elmegy először, de próbálj minél többet profitálni.

2012. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. okt. 5. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Alpari MT4 az egyik legalacsonyabb spreaddel dolgozik. illetve az mt4 lehetőséget biztosít demo számla nyitásra (annyit nyitsz amennyit nem sajnálsz) illetve CFD-kkel árútözsdével és devizapárokkal is kereskedhetsz. a kereskedés mellé pedig a forexfacktory.com-ot ajánlom. ezen fent vannak a főbb hírek.
2013. ápr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!