Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb vírusirtó program, amit könnyű kezelni és nem kell állandóan licencet keresgélni hozzá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Legjobb? - Olyan nincs!


Mit ajánlunk?

Én ezt:


AVG Internet Security 2013 (vírusirtó, tűzfal és ilyesmik egy csomagban) tud magyarul, normális és egyszerű beállításokkal. Természetesen csak a fizetős változat a jó megoldás, az ingyenesek mind le vannak butítva valamilyen szinten.

2012. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked a fizetős van?
2012. nov. 22. 16:02
 3/10 anonim ***** válasza:
én ingyenest ajánlok,nem kell hozzá lienc,könyen kezelhető,jól véd,nem terheli a gépet: vagyis panda cloud link: [link]
2012. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Egy otthoni felhasználó számára maximálisan elég egy ingyenes szoftverekből összerakott megoldás is.


pl avast free+comodo firewall

2012. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
AVG anti-Virus free edition 2013 tökéletesen végzi a munkáját
2012. dec. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én az avastot használom 3 éve és láss csodát,eddig nem volt vírusos a gépem.én ezek használom avast(legújjabb),cc cleaner,advanced system care ultimate(6)
2012. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nonokaa válasza:
Nod32antivíris nekem az van es tokéletes! Ráadasul ingyenes
2013. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ESET Smart Security 6ot használok és seddig semmi virus nem volt meg ha VLC meg ilyen telepitöket akar letölteni a net magátol akkor rákérdez az eset h kell e nekem és törölheti e :)
2013. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én ingyenes avgt használók és azóta nincs vírusom pedig torrentezem is,jó mónyuk én nem nettezem rendszergazdaként
2013. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mester444 válasza:
Amik nagyon jók avg,norton,kaspersky,avast ezek amik nagyon jók kaspersky kivételével mind ingyenes
2013. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!